Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne megcsinálnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne megcsinálnom a tökéletes pikniket?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni piknikezni a barátommal de ugy hogy neki meglepetés legyen!Az lenne a kérdésem hogy Milyen kaját lehet ilyenkor vinni és hogy elösszőr én menjek oda és utána hívjam fel hogy jöjjön vagy inkább együtt menjünk? Ez egy romantikus piknik lenne estefelé...
2009. aug. 26. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem 1ütt kéne mennetek legalább meg tudod kérni, hogy segítsen cipekedni:)

kaját illetőleg szerintem előre elkészített szendvicsek a jók amiket mind2en szerettek (ne legyen romlandófőleg ha meleg van...)és hűtőtáskába valamit inni.

így tudom hog nem nagy meglepi de szerintem ennek bőven örül annyira!


remélem segítettem:)

sok sikert:)

2009. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ö

TLET#21

Hívd el a partnered egy sétára. Pakold be egy hátitáskába a következ dolgokat: egy terítt

pikniknek, különböz gyümölcsöket egy kisebb edénybe, sajtot és kekszeket, pár szendvicset, fél

üveg pezsgt és két pezsgspoharat.

4. oldal, összesen: 101 ROMANTIKUS ÖTLET 15

---------

Ha megkérdi tled, mi van a táskában, csak mondd, hogy egy kabát és egy kis ebéd. Telepedjetek le

egy romantikus helyre és kérdezd meg szeretne-e egy kis harapnivalót. Nyisd ki a táskát és vedd ki

belle a dolgokat-egyesével. Az utolsó legyen a pezsg.

2009. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!