Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki alacsony és kistömegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alacsony és kistömegű annak miért nincs esélye a lányoknál, lányok tényleg ennyire undorítóak vagyunk csak, mert nem lettünk magasak és nagy tömegűek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:D höhh. Párom 170 centi kb, és 55 kiló körül van. Imádom, és nagyon nem én vagyok az első neki. Szerintem csak az a bajod, hogy az üresfejű tinip.csák a kosarasakra buknak, mert azt hiszik, hogy a farokméret egyenesen arányos (ja nem, mert ezt a fogalmat nem ismerik) a testmagassággal. am 19L (a srác 23)
2013. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen undorító vagy.Ezt akartad hallani?Mert gyakorlatilag az emberek szájába adod a szavakat és rajtad kívül senki nem gondolja ezt így.Ja és képzeld,jó képű vagyok,magas és izmos is,még sincs barátnőm.

Szerintem egy embert nem a külseje határoz meg és nem is az,hogy milyen magas és hány kilót nyom a mérlegen.Neked azért nincs barátnőd,mert kisebbségi komplexusod van és meg se próbálsz barátnőt szerezni,hanem inkább rinyálsz,mert nem megy oda hozzád egy lány se.Megsúgom neked,hogy hozzám se szoktak oda jönni,ami szerintem teljesen természetes,mert a férfinak szokás kezdeményezni(de nincs kőbe vésve) és nem csak várni kell a sült galambot.

2013. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hogy miért? azert mert ezek a mai lanyok,tisztelet a kivetelnek, mind tobbnyire csak arra mennek, hogy kinek lesz hejesebb, izmosabb,magasabb a pasija. azért. de te ezen nebánkodjál egyaltalan,mert ezen nem éri meg!. elmeselek neked valamit ami remelem segit megerteni amit szeretnék.. na szoval en kover voltam mindig, es alacsony, de csaj! mindig mindenki csufolt a kinezetemert, hogy hogy nézek ki, stb.. soha snekinek sem kellettem.. de aztan felbukkant azt eletemben egy fiu, akinek nem szamitott hogy hogy nezek ki, megismerkedtunk , megszerettuk egymast, es azota is egyutt vagyunk,..azota mar sikerult ledobnom a sulyfeleslegeket, es mostmar lennenek jelentkezok,de nem is erdekel senki sem, amikor ugy neztem ki snekinek sem kellettem csak egynek, aki mellet ki fogok tartani mindig joban is es roszban is:) egyszoval ha valaki szeret akkor oneki egyaltalan nem szamit hjogy hogy nezel ki,mert o szamara mindig is te leszel a legszebb! es ha egy lánynak igazan oszinten tetszel, akkor akarhogy is neznel ki, o szemeben mindig is te leszel a herceg feher lovon!:-) ugyhogy hidd el nekem a kinézet az a dolog amin nem eri meg bankodni):) ugyhogy ha valakinek igy nem tetszel akkor nem benned van a hiba hanem o benne:)

Hajrá sok sikert,es remelem ratalalsz az igazira, aki azert fog szeretni amijen vagy es nem azert ahogy kinezel!:) remelem segitettem :)

2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!