Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki alacsony és kistömegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alacsony és kistömegű annak miért nincs esélye a lányoknál, lányok tényleg ennyire undorítóak vagyunk csak, mert nem lettünk magasak és nagy tömegűek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az arc a fontos leginkább és nyilván a legtöbb lány a nálánál magasabb faszikat szereti..ez van
2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Én magas vagyok és nagy tömegű. Ha nem vagy szuper jóképű izomjózsi, akkor így jártál.
2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jaj, ne kezdjétek már megint

a lányok a puhapöchűséget nemszeretik, a magasság lényegtelen.. amennyiben a lánynál magasabb vagy

ha elhiszed ezt a maszlagot, akkor tényleg nem lesz esélyed a lányoknál

2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
"Én magas vagyok és nagy tömegű" - és nem vagyok jó nekik.
2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már megint te? Még mindig ugyan az a válasz. Ahelyett, hogy itt sírsz, inkább szedd össze magad!
2013. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"nagy tömegű", régebben "nagy testű", öcsém, ez valami teherautó vásár? Nem ezen múlik. Én átlag magas, átlagos testalkatú, 10/7-8-as arcú srác vagyok, mégsincs olyan kisugárzásom, ami női fantáziát mozgatna.
2013. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Van egy pankrátor a neve Big Show 210cm körül van és 220 kiló mégsem bomlanak utánna a nők
2013. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A magas, nagytömegüeknek sincs esélyük a nőknél.

Inkább az számit, hogy menyire jóképű, vagy gazdag a fiú.

2013. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gazdagot mondtál? jaj neee, helike mindjárt beindulXD (bocs:D)


az ilyen kérdésekben azt nem értem, hogy mit várnak a kérdezők? beszélhetsz róla órákig, nem lesz jobb.. és nem győzöl meg egy lányt sem azzal, hogy itt picsogsz..


ahelyett, hogy itt sírnál, inkább menj és éld az életed, és rájössz, hogy nem a magasság a lényeg, sem pedig a pénz (és helike, ne gyere azzal a cikkel:D)

2013. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hölgyeim és uraim, MR. ALACSONY & KISTÖMEGŰ ma újra támad. Amíg világ a világ, ő minden egyes áldott nap fel fogja tenni ezt a kérdést...
2013. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!