Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre találhatok korombéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatok korombéli vak lányokat?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, de a néhány alkalommal mikor vak személlyel találkoztam, az mindig érdekes élmény volt. Szívesen ismerkednék ilyen lányokkal is. Biztos vagyok benne, hogy ők is megtalálhatók a neten, hisz a Jaws a NVDA és társaik lehetőséget teremtenek erre, de nem tudom merre keressek. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

Ja igen, a korom: 21.


2013. jan. 3. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire ronda vagy?
2013. jan. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért jutott nekem is az az eszembe, ami az első válaszolónak? :D
2013. jan. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
disco-kban... ott a csajok nemlátják, hogy miylen b*zi srácok járnak oda, szal tuti, hogy nagyrészük, mégha nem is teljesen vak, de látássérült :D
2013. jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Nem. Köszönöm, de nincs baj a kinézetemmel.

Második: Nem tudom. Csőlátás, talán? Nem tudod más irányokból megközelíteni a problémát...

1-2: Nektek még annyit, miért feltételezitek, hogy egy vaknak nem számít a kinézet? Attól még, hogy nem lát, képes képet alkotni arról, hogy milyen a másik kinézete. Ismerek olyat is, aki pusztán a hangból képes volt megmondani a másik testmagasságát és alakját, továbbá a szem - és hajszínét. Máig nem tudom megmagyarázni, hogy csinálja, de ő sem. Meg különben is, ha valakinek elég érzékeny az ujja ahhoz, hogy képes legyen olvasni a Braille karaktereket, annak nem jelenthet problémát a másik arcának megismerése.

Harmadik: sajnos van igazság abban amit a discokról mondasz. De én nem azokra a party libákra gondoltam, akik azért nem látnak, mert nem akarnak.

2013. jan. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!