Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy ausztriai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ausztriai fiúval összejönne?

Figyelt kérdés

Nem rég találkoztam egy fürdőbe itt Magyaro.-on egy Ausztriai gyerekkel akivel elég jó elvoltunk a medencébe, besélgettünk szórakoztunk meg ilyesmik...

És megadtam az MSN címem, fel is vett és azóta nagyon sokat beszélgetünk és elmondtuk egymásnak, hogy ha nem laknánk ilyen messze egymástól több is lehetne köztünk.

Persze akarunk majd találkozgatni valahogy. De szerintetek összejönn, hogy valami legyen köztünk és, hogy sokáig együtt legyünk ha persze összejönn a dolog?


2009. aug. 26. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

háááát....sztem nem.

igaz h az én anyám egy külföldi nyaralás alkalmával esett szerelembe, és később esküvő lett, és ide költözött magyarországra, és lettem én, meg a hugom, de sztem ez nagyon nagyon ritka.

2009. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pedig én egy csomó ilyenrőlhalottam, hogy összejött és esküvő és stb.
2009. aug. 26. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem simán összejöhet, csak így most, hogy vége a nyárnak, kicsivel lassabb lesz a dolog.

Ui.: Amúgy nem ausztriai, hanem osztrák


16/F

2009. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah igen osztrák :D
2009. aug. 26. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt 1 osztrák pasim 1évig ment a dolog 2 hetente ö jött 2 hétenete én mentem jó volt de végére ellaposodott
2011. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!