Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy nem válaszol az üzenetemre?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra facebookon aki a chat szerint egész nap fent volt, de nem nézte meg az üzenetet. Lehetséges hogy nem látta valami hiba miatt? (nem hinném hogy direkt nem nézte volna meg, nem vagyunk úgy) Nálam lehet látni.

2013. jan. 2. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap fenn volt lehet úgyhagyta gépét egész napra ő meg elment.
2013. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
talán nem ül a gép előtt, mert más dolga is van.
2013. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy lehet csak bekapcsolva hagyta :)
2013. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

időnként volt hogy azt írta hogy fent van aztán mikor megnyitottam a chat-et akkor meg hirtelen offline lett, de ami még furcsább, hogy volt amikor ez fordítva volt

am 17 vagyok

2013. jan. 2. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
más dolga is van egész nap, minthogy veled foglalkozzon.
2013. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

hat lehet tenyleg nem

volt gep kozelben , de szerintem jobban jarsz ha irsz neki sms-t vagy felhivod :-)

2013. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam a kommentedet, ezek után elég valószínű, hogy nem érdekled, ezért bezárta a chatablakot ahogy meglátta. van ilyen, de ha rákérdezel tolni fogja a kamu rizsát.
2013. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!