Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel érhetném el, hogy ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetném el, hogy ő is kérdezzen?

Figyelt kérdés

Pár napja fb-n ismertem meg egy csajt.

Visszair meg minden, de soha nem kérdez tőlem semmit. Ez számomra elég egyoldalú. Bokolgatok neki, ezt a lapot sem veszi, nem köszöni meg hanem elmagyarázza miért olyan jó rajta az, amivel bokoltam.

Miért nem kérdez sosem? Érdemes még foglalkoznom vele, vagy foglalkozzak mással? Más csaj elolvad ha beszélhet velem, ő meg csak valaszolgat a kérdéseimre.



2012. dec. 31. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
röviden: les.arja a fejed
2012. dec. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Más csaj elolvad ha beszélhet velem, "


Az más csaj, ő meg ő.

2012. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg nagyon nem érdekli, hogy mi van veled, bár ha velem ilyen lenne akkor a kérdésekre sem válaszolgatnék hosszasan. Szerintem inkább ő ilyen, nem nagyon van kitanulva kommunikációból... Vagy ismered valamennyire? Másokkal jól elbeszélget?
2012. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen de miért nem mondja meg h bocsi nem erdekelsz, ne raboljuk egymás idejét?

Vagy mondjam meg én h elég egyoldalú ez a dolog, látszik hogy téged nem érdekel, ne raboljuk egymás idejét.


Az vigasztal h megpróbáltam, igy nyugodt szívvel hagyom, mert nincs bennünk közös. Ha nem írtam volna neki, akkor agyalnék h mi lett volna ha.

2012. dec. 31. 07:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Személyesen még nem ismerem. Írni rendesen visszair minden. Igy hogy mondod mar abszolút nem tudom mi van.
2012. dec. 31. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:

4


Bocsika, hanyadik felvonásnál is tartunk megint? kissé lemaradtam:DDDDDD


Elszámoltad magad, te kerültél a porondra, én meg megint páholyba:DD


BUÉK néked:DD

2012. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kérdezz, mert úgy gondolja, amit akarsz, elmondod..nem akar tolakodó lenni. Visszaír...vagy unatkozik, vagy érdekled...
2013. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!