Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akit csak látásból ismerek, de nagyon tetszik, biztos forrásból tudom, hogy én is neki. Szerintem tisztában vele, hogy nekem is ő, de mégsem kezdeményez. Mit tegyek, hogy végre lépjen?
2012. nov. 17. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz te. Problem solved.
2012. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet, hogy még sincs tisztában vele, hogy tetszik neked. Vagy csak nagyon félénk. Esetleg megpróbálhatsz te kezdeményezni...
2012. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy tetszel neki, akkor kezdeményezz TE! Mondjuk beszélgetés kezdésnek nem rossz....
2012. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lépj te! :) Egy fiú mindig is sexy-nek és csábítónak tartja, ha egy lány kezdeményez :) a fiúk sokszor nyuszik...de menj oda hozzá és sokat beszélgess vele...sokat mosolyogj, ha a jelenlétében vagy mindig légy csinos és magabiztos, esetleg kérdezd meg tőle, hogy nem-e akar beülni valahova vagy csak sétálgatni..sok sikert!! :)
2012. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem merek kezdeményezni, mert neki nem rég lett vége a kapcsolatának és nem tudom, hogy nem tartaná- e korainak.
2012. nov. 17. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kifogás az mindig van...
2012. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jogos :)
2012. nov. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!