Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejönnek a swag stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a swag stílusú csajok?

Figyelt kérdés
Szerintetek vonzó?
2012. dec. 30. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

megnéztem, de még mindig nem tudom, mit kell ezalatt érteni.

A hosszú hajat, a sapkát, a hülye grimaszt/vicsorítást vagy az SZTK keretes szemüveget?

2012. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az eln*ggeresedett, pózer, gagyisapkában rohadó fejű, vastagkeretesszemüveggelpróbálokosnaktűnni, agyatlan p*csák mégis hogy a nádirigó pelyhes f@szában lennének vonzóak?! Van olyan ízlésficamos európai fehér ember, akinek ez bejön???


24F

2012. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A swag pasiknak biztos :D
2012. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%
en pl ilyen swag és deszkás vagyok de nem a csücsörítéstöl hanem a cuccoktól és nem attol lesz valaki deszkássa hogy van deszkája hanemhogy tud vele bánni ugyanígy a swageknél engem bírnak a fiűk nem mondom hogy nem vagyok népszerű (lányvagyok 14)
2012. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert valaki gördeszkázik és bő gatyában jár, még nem kell rátenni egy lapáttal milyen menő csaj vagyok ahhhhhhhhhhhhhhhh.

Szerintem a kettőnek nincs egymáshoz köze, vagyis a képekből nekem úgy tűnik, hogy a swag, egy deszkás cuccokban, vagyis férfi deszkás cuccokban, nigger sapkában emos szemüvegben pózoló hülye pi csa. Mi értelme? Hogy menőnek érezzék magukat?

Mert ha deszkás akkor megértem mert az életvitel, szabadságot jelképez, magassarkúban igen nehéz lenne deszkázni, tehát logikus a deszkász cipő és az öltözet. De ez a swag megjátszott pózer dolog.

2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez visszataszító. Semmi nőies nincs benne.


21/N

2012. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

swag:secretly we are gay...nuff said

Mi a véleményem? Ki kell irtani az összes ilyen "irányzatot".Tűzre vele a yoloval meg az összes douchebag baromsággal együtt.

2012. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a SWAG igazi jelentése:She Wants A Gentalman,csak vannak néhány hülye kis tini lányok ezt egy stílusként fogják fel és dobják magukat,hogy a swag egy sajátos stílus és,hogy azt nehéz megérteni és ehhez olyannak kell lenni stb.. (én is lány vagyok)
2013. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!