Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt már egy kapcsolatom,de azt a barátnőm...hogyismondjam,hogy ne legyen csúnya:elcs.szte.

Jelenleg ott tartok,hogy rajta (pedig 8 hónapig tartott) túlteszem magam lassacskán.

Azonban van egy nagyon szép lány,aki "mutatta a jeleit" annak,hogy tetszek Neki..Tehát egyfolytában mosolygott,elpirult,ha mellettem megy el,stb.. :)

Írtam Neki Facebookon,kideríteni,hogy hogy reagál.Abszolút vevő rám! :)

Szeretnék mostmár találkozni vele...de hogy hívjam el? :||



2012. dec. 28. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van ez, mert kakaókrémes maradt a szád széle? (mosolygás, elpirulás) Nehogy félreértsd a szitut, előbb még beszélgess vele!
2012. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne trollkodj.. :D

Egyfolytában figyel.És jól meg tudom különböztetni,ha valami hülyeségen mosolyog valaki,vagy ha mert "szimpi" neki.

Én már egy csomó párt hoztam össze,mert rettenetesen jószívű vagyok.De ha a saját érdekemben kell csinálni valamit,nehéz.. :)

lemaradt: 15/F

2012. dec. 28. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
mondjuk mikor legközelebb elsétáltok egymás mellett, vagy szóba elegyedtek, dobd fel, hogy amúgy volna kedved találkozni velem délután? megihatnánk valamit ééééés ennyi
2012. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könnyű eltervezni... :) de megvalósítani nehezebb :s
2012. dec. 28. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak spontán, ne tűnjön erőltetettnek a dolog, de ne is legyél túl könnyelmű, mondjuk nézzetek ki egy filmet a moziban (olyat ami mindkettőtöket érdekel) és mondjuk amikor popkornért nyúltok "véletlenül" érjen össze a kezetek és mond azt neki, hogy "Örülök, hogy eljöttél velem, tudod nagyon kedvellek" közben mosolyogj rá és néz az szemébe, aztán lehet, hogy egy kicsit tovább is juttok.. mondjuk lesz egy csók, vagy egy egyszerű ölelés.

De ez csak egy példa. :)

L/16

2012. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megvalósítani nehezebb? pont most hétvégén hajtottam végre egy ilyen akciót, odamentem, dumáltunk pár percet, aztán mondtam, hogy szimpatikus, szeretnék vele találkozni még, elkértem a számát, és tegnap randiztunk, ami amúgy jól sikerült :D


3-as voltam


csak állj oda, nem kell félni tőlük. A csajok sokkal jobban paráznak :D

2012. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a lányok is emberek, csak menj oda hozzá és kérdezd meg hogy lenne-e kedve találkozni. ennyi. Ha nemet mondd akkor így jártál, ez a legrosszabb opció szerintem.
2012. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Menj oda hozzá ÉLŐBEN (ne neten írj neki vagy sms-ben). 2. Kezdj el vele beszélgetni.

3. Ha vevő rád élőben is, kérdezd meg mondjuk, hogy: "Egyik délután nincs kedved velem meginni valamit?"

4. Ha kifogásokat keres, ne erőltesd. Viszont ha azt mondja, hogy elmenne veled, akkor találjatok egy délutánt, amikor mindketten szabadok vagytok és beszéljétek meg az időpontot.


Most komolyan mi tanítsunk csajozni téged? Ilyen egyszerű az egész. Nem kell itt parázni. Sok sikert! :) 17/L

2012. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!