Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarna a férfiak többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna a férfiak többsége könnyen megkapni egy nőt?

Figyelt kérdés
Volt egy lány egy kisebb összejövetelen, aki tetszett. Eléggé nyomulós volt, aznap lefeküdtem vele. Másnap azonban már azt éreztem, ez a lány nem is annyira tetszik, nem is szeretnék vele lenni. Szerintem sokkal értékesebb és több egy lány akkor, ha nem adja magát olyan könnyen...
2012. dec. 26. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Már benne volt a puplid ez volt a vágyad , hova tovább?
2012. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tegyük fel, nem feküdtél volna le vele, most jobban érdekelne? Mesélj már egy kicsit, pont ilyen szituba vagyok én is, lány vagyok.
2012. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tornado ***** válasza:
ugyanilyen helyzetben vagy akkor te is rgy lánnyal feküdtél le? 10:30as válaszoló lány...
2012. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
10:30 : Igen, jobban érdekelne. Megismerném, akár meg is szeretném. Szerintem szex után már olyan furcsa elkezdeni ismerkedni beszélgetni ilyen teljesen általános dolgokról. Fordítva nekem jobban tetszik ez az egész.
2012. dec. 26. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:

10:30-as vagyok.

Igen, én is így gondolom. Csak én azért furcsállom ezt, mert velem pont máshogy történt. Elkezdett fűzni egy pasi, de nagyon nagyon. Aztán nem adtam oda magam, és eltűnt. Kérdezem én, ha megvagyok neki akkor meg belém szeret? Nem hinném...

2012. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
10:45 : Szerintem inkább csak egy nőt akart...
2012. dec. 26. 11:29
 7/10 anonim ***** válasza:

hülyeség. nem minden pasi ugyanolyan.


annak akivel te voltál lehet más a fontos. én pl. sokkal egyszerűbben beleszeretnék, ha könnyen adná magát.

2012. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl annyi kell, hogy tudjam, hogy tényleg bejövök a csajnak, és nem csak szivat, vagy kihasznál. Ha ez megvan, akkor hajlandó vagyok megdolgozni érte, de ha ezt nem érzem, én is hagyom, nem pazarlom az időm olyanra, aki csak szórakozik.
2012. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiúk! Jó ilyeneket olvasni. Ez megerősít abban, hogy a szerelemért érdemes küzdeni és nem kell egyből beleugrani valakinek az ágyába. Illetve megerősít a véleményemben. Persze én már hallottam olyat is, hogy első-két alkalom után megtörténik és együtt maradnak, de az nagyon ritka szerintem. Jó, természetesen nem szabad olyan sokáig húzni sem, de örülök, hogy a pasik is úgy gondolják, hogy előbb meg kell ismerni a másikat. :)
2012. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14:47 : Nem kell sokáig húzni, csak míg nem ki nem ismerik egymást a felek. Ha még ezután is szimpatikus a másik, miért is ne? :) 1-2 hét.
2012. dec. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!