Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vezessek rá egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessek rá egy lányt, hogy járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Hogyan éreztethetem vele, hogy ez a célom, anélkül, hogy konkrétan kimondanám? Vagy jobb egyenesen közölni?
2012. dec. 24. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a szemébe mondani ezt!
2012. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos azt hogy hirtelen megmondd neki hogy mit érzel szerintem az hirtelen sok lenne neki, én először éreztetném vele hogy fontos az életedben és szeretnél tőle valamit, mert nem elég kimondani, azt éreznie is kell. Aztán ha már készen állsz rá, akkor utalgass rá hogy akarsz tőle valamit, húzd az időt és figyeld a reakcióját meg hogy mennyire kíváncsi és akkor elmondod neki hogy szeretnél vele járni. Hidd el nekem értékelni fogja! És így talán igent is mond 90% rá az esély. A többi rajtad múlik egyébként, meg hogy ő mennyire tud érezni irántad szerelmet, azért ez is fontos.
2012. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele előbb randizgatni. Nem kell kitállalni, hogy járni akarsz vele. Hívd el előbb mondjuk egy pizzázásra és akkor meglátod először is, hogy megy-e veled és aztán majd alakul.

Valami kifogással őt hívd el.


Hány évesek vagytok?

2012. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah és nem kell mondani neki, hogy randi. Csak gondoltad, hogyha ő is unja magát egyedül, meg te is, elmehetnétek együtt. (gondolok most ebben az esetben két egyedül élő személyre).

Nem tudom hány évesek vagytok...

2012. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:
Nem kell kimondani. Hívd el valahova,és randinak fogja venni anélkül,hogy kimondanád. Viselkedj vele férfiként, érj hozzá bátran, beszélj úgy vele,mint férfi a nővel. Ha a metakommunikáció egyértelmű,nem kell közölni,hogy "tetszel,járni akarok veled",stb.
2012. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!