Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy látom meg egy lányon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látom meg egy lányon, hogy érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki nagyon bejön, néha együtt mentünk suliba. Karácsonyi szünetben is fogunk találkozni. Hogy látom meg, ha érez valamit irántam? Én szeretnék többet, de nem merek lépni.(kezdő vagyok ezen a téren). Tippeket tudnátok adni?

18/f



2012. dec. 23. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hamar észre fogod venni. A szemét nézd. Ha viszont kerüli a tekinteted az nem jelent jót..
2012. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tyler913 ***** válasza:

Összetett dolog ez. Nem úgy működik,hogy először tuti biztosra megtudod,tetszel-e neki,hogy utána már minden kockázat nélkül becserkészd. Jelen pillanatban lehet,hogy szimpatikus vagy neki,lehet,hogy nem. De ez még abszolút nem jelent semmit a lányoknál. Az,hogy hova fejlődik a dolog,abszolút azon múlik,Te mit lépsz. Tehát Neked kell kezdeményezőnek lenned,hogy a lány vonzónak lásson,és nem várni a csodát. Persze vannak olyan jelek,amelyekből lehet következtetni arra,vajon mennyire jössz be neki,de igazából minden azon múlik,hogy Te el mersz-e nyitni felé.


Ha még csak együtt mentek suliba,tehát nincs köztetek ismeretség,akkor indíts azzal,hogy megismerkedsz vele. Kezdjetek el dumálni,de tök lazán,mintha haverok lennétek. Ha nem vagy neki szimpi,akkor:

- lepattint,kifogást keres,hogy megszabaduljon Tőled

- nem fordul feléd,nem kérdez rólad,látszik rajta,hogy kényelmetlen neki a szituáció


Ha viszont mosolyog Rád,és megmarad a közeledben,nyitott az interakcióra,akkor jó úton jársz. Ez még nem jelenti azt,hogy járni is akarna Veled,de jó kezdet. Ha már nem vagytok abszolút idegenek egymásnak,próbáld meg elhívni valahova. Ha nem jössz be neki,lepattint. Ha adna esélyt a dolognak,akkor igent mond. Ilyen egyszerű.

2012. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nőnél sosem lehet tudni!
2012. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2012. dec. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!