Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek milyen haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen haj tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

Szőke, barna, fekete, vörös? Vagy extrémebb színek? Egyenes vagy göndör haj? Hosszú vagy rövid?

Tudom,hogy a haj sokadik szempont..



2012. nov. 22. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Extra rövid, ha szép arc is társul hozzá!
2012. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

alapból az eredeti hajszín, nem szeretem ezeket a mai mű, rikító hajakat. főleg a barna hajú, fekete hajú lányok fognak meg, de egy vörös hajú+szeplős lány is nagyon elragadó tud lenni.

szeretem az enyhén göndör/hullámos, hosszú hajú csajokat

2012. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Hosszú,egynes,sötét hajú lányok a gyengéim :)
2012. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlenül sokadik szempont.


Amúgy: barna, fekete, vörös igen. Esetleg szőkésbarna, de a szőke az kizárt, akárcsak a zöld/kék/lila meg minden ilyen bizarr bónusz.


Egyenes. Egyértelműen.


Középhosszú vagy hosszú.



Amik még kizártak: műhaj, paróka, göndörke, szőke bármely árnyalata, mindenféle beállított "hajköltemény" frizura, punktaréj, "hülyegyerek" frizura (ami a filmekben szokott lenni az idegesítő kislány karakterének), fufru, kopaszfej.

2012. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én barna haj párti vagyok, hosszú (váll, váll alattig érő) és hullámos :)
2012. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

"Hosszú,egynes,sötét hajú lányok a gyengéim"


Nekem is! :-)

2012. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajszín mindegy csak hosszú és egyenes legyen meg persze csinos arccal :P
2012. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél hosszabb, annál jobb. A színe mindegy, de a természetes jobban bejön. Egyenes v göndör szintén mindegy, csak jól álljon neki.
2012. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Hosszú hullámos :) A szín pedig mindegy, de a festett haj keveseknek áll jó szerintem :)


Rövid semmiképp sem! Az egyenesen ronda! Minimum vállig érő! :) és a derékig érő az már túl hosszú nekem :)


Na, ez az én véleményem! :)

2012. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ez a kcisit vöröses árnyalatú, nagyon dús hosszú, enyhén hullámos haj a favorit, de nem vok válogatós, csak álljon jól neki.
2012. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!