Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hány évet kell még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hány évet kell még öregednem, hogy végre vonzódni tudjon hozzám egy igazi, érett 18 feletti nő is?

Figyelt kérdés

Az van, hogy huszonéves létemre kb. mindenki 15-17 éves kisfiúnak néz és emiatt folyton tapadnak rám az ilyen 12-14 év körüli kislányok, csak hát én normális kapcsolatot szeretnék és nem kislányokkal játszani, akikkel amúgy sem lehet semmit sem csinálni, mert még gyerekek. Mégis hány évet kell öregednem, hogy végre egy jó 18-25 éves nő is megkívánjon, helyesnek lásson? Miért gerjednek már a 16-18 éves lányok egy vén 40-50 évesre például?

Mert én ezt látom és már nagyon unom, hogy nekem csak a kislányok maradnk, akikkekl amúgy sem lehet semmit sem csinálni, mert a törvény is bünteti, meg éretlenek még egy kapcsolatra is. Mégis hogy lesz így családom, ha én magam is úgy nézek ki, mint egy kisfiú. Sajnálom, hogy egyesek nem értik meg, hogy ez nálam genetikai okból van. Hiába próbálok szakállat növeszteni, egyszerűen nem nő rendesen és hülyén nézek úgy ki, így inkább leborotválom. Ráadásull még a mellkasomon is csak most kezdett egy kevés szőr megjelenni, amúgy szinte teljsen csupasz, pedig én egyáltalán nem vagyok meleg, hogy szőrteleníteném magam vagy ilyesmi. A kezem és a lábam szőrös, de nem annyira, mint egy mai 40-50-es férfinek, nincs akkor dzsungel, de nem is vagyok csupasz szerencsére.

Meg sajnos ilyen ektomorf alkatú, vékony srác vagyok, aki ehet akármennyit hízni akkor sem tud, átmegy minden kaja és nem rakódik le semmi plusz tömeg, pedig edzek is, direkt azért kezdtem a fegyencedzést, mert az ingyenes és olcsó, de nincs pénzem havonta kondibérletre meg több ezres táplálékkiegészítőkre stb.

Azt is utálom, hogy sajnos az arcom kisfiús, nem ilyen férfias karaktere van, amire a lányok buknak. Így ezzel is megszívtam rendesen. Nem akarok pedofil lenni, de tény, ami tény látom és tudok róla, hogy azért ilyen kis 12-14 éves lányoknak bejövök, de persze nekik sem mindnek, csak én nem akarok tőlük semmit, mert úgysem lehet velük komolyan tervezni és még gyerekek, meg valószínűleg csak a külsőm miatt buknak rám és nem is érdekli őket ki vagyok jellemre, szóval felszínesek és nem valók kapcsolatra sem.

Én egy igazi, nőies testű, érett 18 év feletti barátnőt szeretnék, akivel lehetne komolyan tervezgetni a jövőnket, meg családot alapítani, de ezzel a pocsék genetikai adottságaimmal úgy látom sosem fogok kelleni kislányokon kívül másnak és ezt már jó ideje tapasztalom. :S


2012. dec. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Még minimum 40-et!
2012. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

küldj egy képet, és megmondom, mit változtass magadon

nem biztos, hogy jó irányba próbálsz változtatni

2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képet kérhetek?:)
2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem te magad is tudsz változtatni a külsődön, hogy férfiasabb legyél. gondolok itt a stílusra, hajviseletre.. ezek mind nagyon sokat számítanak.

pl volt barátom 25 éves létére úgy nézett ki, mint aki 15 éves.. fogtam, levágtam a haját, kikúrtam a lógóss*ggű csövesszárú naciját meg a deszkás cipőt, és máris férfiasabban nézett ki. egy ing, egy NORMÁLIS famer és egy egyszerű cipő csodákra képes. :)

2012. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem akarok pedofil lenni, de tény, ami tény látom és tudok róla, hogy azért ilyen kis 12-14 éves lányoknak bejövök, de persze nekik sem mindnek, csak én nem akarok tőlük semmit, mert úgysem lehet velük komolyan tervezni és még gyerekek, meg valószínűleg csak a külsőm miatt buknak rám és nem is érdekli őket ki vagyok jellemre, szóval felszínesek és nem valók kapcsolatra sem. "

Van egy jó hírem: a 18 feletti nőkkel se lehet komolyan tervezni, ők se valók kapcsolatra, őket is csak a külső érdekli, és nem az, h ki vagy jellemre, szóval ők is ugyanolyan felszínesek. Egy szó mint száz: ha tetszik egy csaj, és van már 14 éves, ne érdekeljen a kora, dugd meg 1x-2x, és hagyd ott!

2012. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kondi edzés > fegyenc edzés, nem olyan drága egy bérlet, hogy ez kifogás legyen az életfilozófiádra. Továbbá az edzés önmagában nem lesz elég. Sokkal komolyabb mit eszel mellé, azt ki kell számolni, mivel tömeget akarsz növelni. 2-300g rizs +3,5dkg csirke, +4-5 tojás +100g zab alap menü ha testömeget akarsz növelni. Szar kajánál ez olcsóbb az fix, többféleképp is ellehet készíteni, váltani durum tésztára. Kiegekhez nem értek, nem is igazán érdekel. Mindenből találsz olcsó megoldást, írj a [link] ők kézségesen tudnak neked professzionális megoldást biztosítani.


Vagy változtass egy kicsit az öltözködéseden. Elmondásod szerint nem vagy nagydarab, akkor fekete cuccok emo style.., úgy is menő. Egyszerű és instant.

2012. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!