Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi szép ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szép ember?

Figyelt kérdés
Olyan zavaró, hogy mindenki olyan tökéletesnek tűnik külsőre. Semmi hiba nincs rajtuk, nagyon jól néznek ki. Fiúk is lányok is. Nekem pedig annyi ezeregy apró csetlő-botló hibám van, hogy megszámolni se tudom. Nem vagyok egy attraktív ember külsőre pont ezek miatt.
2012. dec. 23. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy mindenkiben van kivetnivaló! Egy példa, hogy mennyire másképp látnak kívülről: szerintem vastag a vádlim, elég sok csizmán nem tudom behúzni a cipzárt. A szobatársam pedig a múltkor megjegyezte, hogy annyira irigyel, amiért van formája a lábamnak, és nem 2 piszkafa, mint az övé, mert neki minden csizma lötyög :) Szóval minden csak nézőpont kérdése, és azok, akik tökéletesnek tűnnek, bizonyára nem azok. Próbáld meg magadban felfedezni, hogy mi az, amit szépnek tartasz, és próbáld meg azt kihangsúlyozni :)
2012. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dorky ***** válasza:

A magyar nöknél nincs szebb...ezért nyerünk meg minden szépségversenyt például. Honnan tudjuk, hogy az amerikaiak, írek, németek, görögök...stb. nem ugyan ezt mondják a lányikról....

ez, hogy a magyar nök a legszebbek, kicsit olyan fura, mert kik mondják ezt?! a magyarok......

2012. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Most nem akarok meg bántani senkit de,az hogy a belső számít az egy hülyeség a csúnyák tanálták,ki például ha.valaki meg néz egy nőt nem azt látja milyen a belseje hanem milyen csinos és szép... És szerintem a lányok is! Így vannak vele!! a belső majd csak később bontakozik,ki én így gondolom :)
2012. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Dorky ***** válasza:
Goku! Osztom a véleményed! Itt is látszik, hogy naponts10-20 kérdés szól arról, hogy ronda vagyok, nem kellek senkinek. Ha valaki nagyon negatív személyiségjegyekkel van megáldva, az tönkre teheti a kapcsolatot, de elsöre többnyire mégis a külsö az, ami alapján eldöntjük, hogy tetszik-e valaki. Meg olyan kérdést még nem olvastam, hogy nagyon csùnya ember vagyok, mégsem gyözöm levakarni magamról a csajokat, mind engem akar....ennyi
2012. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan aki teljesen meglenne elégedve a külsejével.

Akit én tökéletesnek látok még az is találna magán hibát amin változtatna.

2012. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1: Akkor azt hiszem én benne vagyok az 5%-ban. Honnan veszitek hogy ezen az oldalon csak bűnronda lúzerek vannak??
2012. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Tulajdonképpen összességében jól nézek ki, mindig dicsérnek is, de annyi szépséghibám van, hogy néha ha összegyűjtöm őket, a végére kész romhalmaznak érzem magam. Ilyesmik, hogy pattanások, meg szőrbenövések a lábamon, szóval amit más ember nem szúr ki elsőre, és máson én sem venném nagyon észre, de én tudom, hogy ott vannak rajtam, és nagyon el tudnak szomorítani.
2012. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem én jó pasi vagyok. Van is csajom mindig. Igaz jó beszélőkém is van.

Gondolom kérdező te meg egy csendes, visszahúzód balfék vagy, hihiihihihihihihi

2012. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!