Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért imádjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért imádjátok az ide bevándorló néger pasikat, mitől olyan jók ők, mit kéne tennem, hogy fehér srácként én is elég legyek nektek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 02:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én csak a magam nevében tudok nyilatkozni.

Az első barátom is külföldi volt, nagyon oda voltam érte, ő nem fekete volt.. de aztán amikor egy buliban megláttam egy feketét, vonzott, aranyos volt, laza, figyelmes és kitartó. Benne nekem ez fogott meg, persze aztán kiderült, hogy amúgy több barátnője is van, van aki évek óta, egy másikat teherbe ejtett stb.

Azon is gondolkodtam hogy lehet azért figyeltem fel rá, mert valahogy még az előző barátomat kerestem valakiben (külföldi, más stb.)

meg én is másabbnak érzem magam a korosztályomhoz képest.

A lényeg egyébként h nem azért "vetődtem" rá mert hogy fekete, hanem mert ha egy fehér pasi is ilyen tulajdonságokkal áll elém, mint ő az elején, akkor ő kellene nekem.

Általánosságban a feketék feltűnőbbek, különlegesek és főleg azért mert lazák, bátrak, képesek leszólítani egy nőt, elvarázsolni, figyelmesek, tudják mit kell mondani egy nőnek és hogyan bánni velük és optimisták. Ezek a tulajdonságok bármelyik fehér/magyar férfit is jellemezhetnék.

2012. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak üzenem, hogy ez csak városi legenda.


A kérdésre válaszolva bárki meg tudja nekem magyarázni, hogy miért a szőke, vagy barna, vagy kék szemű, vagy barna szemű lányokat kedveli szereti? Ugyanez van a néger férfiakkal is. Amikor külföldön dolgoztam a szomszédban lakott egy jól szituált néger fickó, de soha eszembe nem jutott volna, hogy úgy nézzek rá, mint egy férfira. Aztán, mikor hazajöttem Pesten véletlenül nekimentem egy fekete srácnak az aluljáróba és a villám csapott belém, mert amikor a szemébe néztem elvesztem. Pedig a szomszéd srác sokkal helyesebb pasi volt, még négerben is, mint az a srác, akit az aluljáróban megismertem. Valóban olyanok, amilyenek már leírták előttem: különlegesnek és polgárpukkasztónak hatnak a magyar fehérségben, sokkal felszabadultabbak, bátrabbak, mernek ismerkedni, nyitottak mindenre, és mindenkire. Természetesen van köztük olyan, aki csak szórakozok a lányok többségével és élvezi az életet, de valljuk be, hogy a magyar férfiak között is találunk szép számmal ilyet.

2012. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

egyetértek veled kedves utolsó.

és akkor összejöttél vele vagy csak egy pillanatnyi megtetszés volt? :)

2012. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen összejöttünk és nem bántam meg.
2012. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
dejó:) örülök nektek!
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Fujj nekem nem tetszenek

Nekem feher pasik jonnek be azok kozul is a szokek

Magyarok barnak.nekem alt nemetek tetszenek csak messze vannak :/

21 L

2013. jan. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Kérdező, újra beléd botlottam...


"Szerintem ez valami perverzió, olyasmi lehet, mint amikor valaki állatokkal vagy más fajokkal szeret szexelni. Bár lehet fura a gondolkodásom, de én úgy gondolom, hogy ez egy aberráció."

... fura a gondolkodásod ? :O

és ezt még leírod?, csak mert ez tény veled kapcsolatban...

talán annyira csúnya vagy hogy egy lány sem akar veled járni, és ezért kompenzálod ezt ilyen kérdésekkel és válaszokkal?


ja és ismét meghazudtoltad magad ...

"Nekem semmi bajom személy szerint a négerekkel.." -írtad te

ezt pedig pár hónappal korábban:

"ezek a bennszülött barbár afrikaiak",

"fekáért",

"ilyen undorító, ronda emberfajhoz vonzódni",

"régebben még lenézett emberfajnak is több esélye van becsajozni, mint egy RENDES fehér srácnak."


itt fel elevenítheted a elcseszett kommenteidet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon nem bírom/ bírtam őket soha. Eszembe nem jutna, hogy vonzónak találjam őket, valamiért nagyon is taszítanak inkább. (olyan téren, amúgy nem vagyok rasszista)Az ázsiaiakkal is így vagyok, bár azoktól nem tartok annyira, csak egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy vonzódjak hozzájuk. Őket meg valamiért olyan aranyos emberkéknek látom, és sosem tudnék úgy viszonyulni hozzájuk.

Egyébként nekem még a mediterránabb külsejű pasik sem a zsánereim, alapból nem a kedvencem a sötétebb bőrszín, sötét haj, sötét szem kombó.

Nekem a gyengém mindig is a világosabb haj, fehérebb bőr, kicsit mackósabb alkat volt. A párom is ilyen, és 3 éve együtt vagyunk, le nem cserélném másra...;)

Ízlések és pofonok.

2015. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen néger. Ha Európában született, főleg Nyugat-Európában, vagy Amerikában született néger, akkor kulturált, optimista, lendületes, sportos, gyakran jól képzett emberek, szorgalmasak. Ezekkel szerintem bármelyik férfi vagy nő szívesen összejönne. Az afrikai négerek viszont általában primitívek, elmaradottak, ápolatlanok, lusták, kerülik a munkát, vagy azt sem tudják mi az. Velük nem sok ember jönne össze szívesen aki ad magára. De nem is nagyon van rá lehetősége, mivel nem Afrikában élünk hála Istennek.
2016. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!