Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Már egyszer kiírtam egy hasonló kérdést de nem jutottam vele semmire.....

Amit tudok róla:

-Debreceni

-14 éves

-25-ös busszal jár suliba reggelenként.

Két kérésem lenne:

-hogy tudnék vele beszélgetni? Hogy tudnám felhívnom a figyelmét, mit mondjak neki?

-aki esetleg magára ismerne az privi üzenetbe belinkelné a facebook címét hogy megnézzem ő-e az a lány?

tudom hülyén fogalmaztam meg minden de segítenétek?



2012. dec. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő az?

[link]

2012. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben igazából nagyon nem tudunk.

Kezdj el vele beszélgetni. Pl valami közös ismerősről stb. Ennél többet nem tudunk mi sem mondani, elvégre az általad leírtaknál nem rendelkezünk több információval.

2012. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: igazság szerint kb. minden 5-dik lánynak ilyen a haja szal nem sokat segített, de hasonlít...

#2: köszi hogy megpróbáltál segíteni...

2012. dec. 20. 14:17
 4/5 anonim válasza:
Szia. Lány vagyok. Én azt tanácsolom hogy próbálj meg te is az ő mozgáskörében lenni (menj te is a 25-ös busszal, vagy járjatok közös korrepetálásra) így lesz alkalmad leszólítani. Kezdetben kérdezd meg pl. mennyi az idő, elment-e már a busz stb. így ismerkedjetek össze --> találkozz vele minél többet, legyenek közös programok. Utána ismerd meg belülről, kedveskedj neki. És már kezded is behálózni :)
2013. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.: 5-ös tanuló vagyok úgyhogy nem kell korrepetálásra járnom...............

2.:már mindegy mert a kérdés inaktív mert már mindegy. Amúgy inkább arra kérem a válaszolókat hogy ne írjanak mert már mindegy.

2013. jan. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!