Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Hogyan érjem el, hogy szakítson a barátjával?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 22:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
A megcsaláshoz két ember kell, vagyis akkor sem biztos hogy összejönne veled. Szerintem sem helyes hohy foglalt lányra hajtasz az meg hogy megpróbálod egymásnak ugrasztani őket gerinctelen húzás
2012. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Ha a lány szereti a barátját, akkor nem fogja miattad elhagyni..

Ha meg igen, akkor az meg nem lenne szép dolog a részéről..

Szerintem a te részedről sem szép kapcsolatban élő embereket elválasztani egymástól, a te saját érdekeid miatt..

2012. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kiherél a csaj barátja. És azt is, hogy kiröhög utána a csaj.
2012. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
the_sunset_limited ha van valakinél mondjuk egy tablet amivel nagyon akarsz játszani akkor tehát azt te meg sem próbálod elkérni inkább hagyod hogy ő játsszon vele... am meg a srác minden reggel meséli hogy miért is nem aludtak tegnap este
2012. dec. 18. 22:29
 15/37 gabriell88 ***** válasza:

nem fogom leírni még 1x: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ha az a lány boldog akkor sehogy.Te örülnél, ha a te barátnődet akarná valaki elcsaklizni? Szerintem nem.Ne avatkozz bele, mert nagyon megszívhatod.

2012. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy van párja? Öld meg magad. 19/F
2012. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
A példa rossz, ülj le, egyes
2012. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Úristen te fas.zkalap.. Ha. Valaki tetszik neked egyből fájdalmat akarsz okozni neki?! Gyökér
2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 gabriell88 ***** válasza:
100%
the_sunset_limited-nek igaza van,bár kicsit nyersen fogalmazott, de tudod rengetek bolond szaladgál erre és néha már automatica így reagál az ember, de ettől függetlenül tényleg gerinctelen dolog.Egy emberi lényt össze sem lehet hasonlítani egy játékkal, ami élettelen.Bánatot és szenvedést okoznál és a lány ha szereti a párját és elveszíti , akkor biztos, hogy nem a te karjaidban fogja magát újra szerelembe sírni.Elhiheted.Hanem téged fog gyűlölni mert elválasztottad attól akit szeret.Az meg, hogy a barátja a haverod, no még egy gerinctelen dolog.
2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

@mindenki

én azt kérdztem hogy hogyan válasszam szét őket, nem azt h szétválasszam-e. erre tessék válaszolni

2012. dec. 18. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!