Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábíthatnám el a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el a fiú haveromat vagy hogy érjem el hogy barátságnál több legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 18:59
1 2
 1/12 taylortimothymatthew ***** válasza:

Mond el neki. Abból nem lesz baj. De nem jó dolog ez amúgy... kockáztatni a barátságot... bár ennek vége ha többet érzel. Részedről már nem barátság szóval nyugodtan elmondhatod. Összejön vagy nem. Sok sikert kis csaj.

20/F

2012. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fke ***** válasza:
sztem a kérdező is srác.
2012. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
legyél sokat a közelébe, hívd el egy baráti kajálásra vagy akármi, adj neki tudod... jeleket. Nekem egy lány úgy próbálta felkelteni az érdeklődésem, h mindig elkísért ebédelni meg kérdezte állandóan, h hogy áll neki ez a ruha stb. Azóta sem mutatom érdeklődésem jeleit mert kutyafejű.
2012. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) egyébként lány vagyok és 16 éves :D
2012. dec. 18. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között barátság nincs! Így sima ügy. Mássz rá és jónapot
2012. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ZMHase válasza:
Ha pedig félénkebb vagy kérd meg az LB-d hogy kéredezze meg tőle ki jön be neki !Ha nem mondja meg neki minden csak rajtad mulik!De vigyázz az ilyen mindent tönkre vághat! Hidd el tapasztalatból mondom!
2012. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, sajnos keserű....

15 éves nagyon-nagyon jó barátságot tudott tönkrevágni az általam, a "világ legjobb barátjának" tartott férfi.Azzal, hogy feldobta, mi lenne, ha...

Elég volt, hogy rosszkor mondta.Ma se barátság,se semmi,de még köszönés is csak ímmel -ámmal.

Ez is benne van a pakliban.

37/N

2012. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia 7-es! Érdekelne, hogy mi az, hogy "rosszkor mondta" - szeretném megérteni a bonyolult női lelket... Priviben is küldd el lécci a választ, mert nem biztos, hogy ide visszajövök!
2012. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 thedoctor válasza:

Ebből bármi lehet valóban, de csak óvatosan...

Kétszer is voltam ilyen helyzetben. Egyik sem jött össze. Egyikőjükkel azóta is nagyon jó barátok vagyunk, másikkal már köszönő viszony sincs... 12 éves barátság ment tökre... 19/f

2012. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én " kedves 7-es komentelő" feldobtam a témát és 15 éve a feleségem....

ez is benne van a pakliban...... :)

2012. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!