Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, pár hónapja mondták, hogy tetszem neki, de nekem nem tetszett, csak mint haverra gondoltam rá. Azóta jobban megismertem, megkedveltem, de attól tartok, ő meggondolta magát. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Múltkor mikor beszélgettünk, arra utalt, hogy nagyon hideg vagyok, aztán mikor barátaim jelentőségteljes pillantások közepette kijelentették, hogy kettesben hagynak minket, már ő kezdett volna magyarázkodni. Ez azt jelenti, hogy már nincs nála esélyem? Hozzáteszem, hogy még mindig ugyanolyan aranyos és lovagias tud lenni (pl: ideadja a kabátját ha fázok :))
2008. máj. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A magyarázkodás azt jelenti, hogy valami érez. Főleg ha nem akarja, hogy ezt mások meglássák rajta, ezért mondta szerintem, hogy hideg vagy. Szerintem van nála esélyed. Próbálkozz, de csak akkor, ha kettesben vagytok, mert lehet, hogy nem szerete ilyenekről beszélni a barátaitok előtt.
2008. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem nagyon lehet megállapítani. Mondott valamit, hogy már nem tetszel neki? A komoly vonzalom nem múlik el csakúgy, szóval ha igazán érzett valamit irántad, akkor még még mindig tetszel neki.


(A magyarázkodás a zavarának is betudható.)


Szerintem mivel félénk, és mivel már egyszer lényegében kikosaraztad (ha nem is direktbe, de a haverok nyilván vitték az infót), így érdemes lenne neked lépni. Egyértelműen.

2008. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
félénknek nem mondanám, az inkább én vagyok (talán ezért mondta, hogy hideg vagyok) de ebben a kikosarazós dologban valószínűleg igazad van. talán ha kettesben tudunk beszélgetni, menni fog :) köszi a válaszaitokat
2008. máj. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!