Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye vagyok hogy otthagyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok hogy otthagyom a lány, akit megkedveltem?

Figyelt kérdés

Hali! 23/f vagyok.


Nagyon kedvelek egy lány, akivel mostanában randizgatok, bele tudnék szeretni érzem, de félek, hogy rááldozom a szabadidőm, az energiáim és a vágyaim, no meg a pénzem, s fél-egy év múlva leépít valamilyen indoknál fogva, mint a csajok általában szokták a pasikat. Egyszerűen nem bízom meg a mai nőkben, nem értem őket, és így nem merek velük igazán tervezni...Tuti én fáznék rá, habár ez tudom nem a legjobb hozzáállás, mert így nem adok egy esélyt a szerelemnek. De nem célszerűbb csak d*gni a nőket, mint azt mindenki tanácsolja nekem? Nincsenek érzelmek, de van élvezet, és nem végzed a padlón, ha elköszön.


2011. júl. 2. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy.tedd amit jónak látsz...
2011. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak tudod azon kéne elgondolkodni h oks, te véded a kis lelked, csak megdugod a csaj azt pápá, viszont abba is gondolj már bele h akkor a csajnak az milyen érzés ? mert tegyük fel h ez egy normális csaj és lehet h vele minden okés lenne...de te tudod...
2011. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"de félek, hogy rááldozom a szabadidőm, az energiáim és a vágyaim, no meg a pénzem, s fél-egy év múlva leépít valamilyen indoknál fogva, mint a csajok általában szokták a pasikat."


Egyszerű: ne áldozz fel miatta mindent (így ő is látni fogja: nem ő az egyetlen aki neked számít, saját magadat ugyanolyan fontosnak tartod mint őt).


Amúgy látom te is végletekben gondolkodsz mint oly sokan manapság (vagy papucs leszek és lesem minden kívánságát vagy k.cs.g leszek és kihasználom őt) pedig van köztes állapot.

2011. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ne haragudj, 23 évesen már kinőhetnél abból hogy csak dugásra kell a nő.ez olyan 16-17 éves szint. :D ha meg szerelmes lenni valakibe meg úgy dől el nálad hogy eldöntöd,hogy na akkor most talán szeretni tudok valakit akkor valami itt nem okés...vagy a fejeddel vagy a csajjal. keress végre egy csajt magadnak, akivel tudsz barát is lenni, ez atombiztos módszer. csak észreveszed ha gond van vele.. de ha így akarsz tovább gondolkodni erről az egészről mint most, nem tudod mit hagysz ki az életedből. nem csak dugásból áll az ha csajod van.
2011. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Télleg és mi van ha ez egy normális csaj.. ha annyira félted az időd energiád akkor szerinted az a dugással nem megy el? Mert energiát abba is bele kell fektetni hogy egy csajt rávegyél hogy csak szexre kell. Igaz mostanában sok olyan 14-17 éves csaj van de ha neked ők kellenek és nem egy komoly kapcsolat akkor menjél és dugd szét az életedet és később is ennyire fogod félteni az energiád időd pénzed? Hát akkor majd később ne csodálkozz hogy nincs egy csajod se,de én azt mondom nem veszítesz vele semmi komoly dolgot ha a csajjal randizgatsz mert lehet ebből lesz több is.Te tudod mit szeretnél
2011. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem bízom meg a mai nőkben"


Ezt nagyon jól teszed. Megkíméled magad egy csomó rossz élménytől.


"De nem célszerűbb csak d*gni a nőket, mint azt mindenki tanácsolja nekem? Nincsenek érzelmek, de van élvezet, és nem végzed a padlón, ha elköszön."


De igen. Ez a legjobb hozzáállás. Most hiába fog leugatni a sok nagy okos barom, akik kioktatnak, hogy mekkora idióta vagy és, hogy a párkapcsolat így szép, úgy szép, és majd neked is eljön a nagy ő stb.

2011. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„csak tudod azon kéne elgondolkodni h oks, te véded a kis lelked, csak megdugod a csaj azt pápá, viszont abba is gondolj már bele h akkor a csajnak az milyen érzés ? mert tegyük fel h ez egy normális csaj és lehet h vele minden okés lenne...de te tudod...”


Ha az elején letisztázzák a helyzetet, akkor nincs semmi gond. Ha pedig a csaj ennek ellenére elsöprő szerelemben reménykedik, azaz ő baja. A nagy számok törvénye alapján nyilván nem rendes a csaj.



„ne haragudj, 23 évesen már kinőhetnél abból hogy csak dugásra kell a nő.ez olyan 16-17 éves szint. :”


Akkor a csajok is kinőhetnének ennyi idős korukra a szemét hazug, anyagias, aljas képmutató viselkedésből.



„keress végre egy csajt magadnak, akivel tudsz barát is lenni,”


Persze. Ha csak barátkozni akarsz egy csajjal és úgy is állsz hozzá, az életben nem lesz köztetek semmi.



„Télleg és mi van ha ez egy normális csaj.. ha annyira félted az időd energiád akkor szerinted az a dugással nem megy el? Mert energiát abba is bele kell fektetni hogy egy csajt rávegyél hogy csak szexre kell.”


Az ún. párkapcsolat is erre megy ki, akárhogy is nézzük, csak ott heteket, sőt hónapokat kell várni az első numerára, nem beszélve, hogy mennyi pénz, idő és energia rámegy a dologra. Az alkalmiban pont az a szép, hogy megkíméljük magunkat ezektől a felesleges baromságoktól.

2011. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!