Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem érdekelnek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a lányok beszélgetés szintjén?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért nem szeretek beszélgetni lányokkal. Néha olyan unalmas beszélgetni, mindig más problémáival is foglalkozni a sajátjaim mellett. Ti hogy álltok ezzel?
2012. dec. 17. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 12:36


Nem!

Itt az a gond 57-es hogy a mostani lányokkal a kommunikáció valami borzalmas!

A húsz éves lányokkal is olyan szintű beszélgetéseket lehet folytatni,mint kb egy 14 éves lánnyal......

2012. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én pedig CSAK beszélgetni tudok velük. Hát, ez forever alone lvl 99...
2012. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vannak értelmesek is, akik ha mondjuk valamit meg kell oldani vagy témaspecifikus beszélgetés zajlik, akkor felcsillan a szemem h mennyire jó nő, aztán mikor beszélgető 'üzemmódba' lép egy borzasztó sekélyes, ostoba és korlátolt nézőpontból kezd végtelen szófosásba kezdeni, sőt aki olyan békésnek tűnt addig kiakad, nyafog, elégedetlenkedik. Na az, borzalmasan kiábrándító, annyira, hogy legszívesebben statáriálisan kivégezném őket. Inkább kerülöm őket, ám ha ki vagyok éhezve akkor módfelett toleráns és kreatív tudok lenni.
2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es, 10-es arcok!


Ha nem vagytok képesek olyan témát találni a lányokkal, ami mindkettőtöket érdekel, akkor tényleg nem tudtok beszélgetni velük.

Azt meg kb 5 mondat után ki lehet szűrni, érdekli-e a beszélgetőpartnert az, amit mondok. És ki akar egyoldalú beszélgetéseket, inkább keresek valaki mást, akit érdekel.

2012. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13: Szívemből szóltál, ilyet már én is tapasztaltam. Egyszerűen nem hittem el, hogy addig ugyanazzal beszéltem.
2012. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es, azt be merem vallani, hogy a beszélgetés 60%-a érdekes, 20% semleges, de a maradék 20% az egy korty halál, és az egészre rányomja a bélyegét. Olyan, mintha a többi csak egy illúzió lett volna :D
2012. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!