Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 vagyok és holnap lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LILJONNNN kérdése:

13 vagyok és holnap lesz az elsö randim nem tudom hova vigyem vagy hogy mit csinál jak ha otvan totál zavar ba jövök ha a köze lem be van szerin tetek micsinál jak és hova vigyemel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:40
 1/9 anonim válasza:
84%
Inkabb ö vigyen el teged egy nyelvtantanarhoz!
2012. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bino ***** válasza:
100%
Irány a nyelvtantanár!
2012. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Előbb olvasd át a "Magyar helyesírási szótárt"!
2012. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja tom bukás nyelv tan bol tom
2012. dec. 15. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Te hát het edikes v agy és n em tudszí rni.

ezgáz

2012. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja tom de csak ez atantárgy nem megy de most komojan agyatok márvalami ötletet léci
2012. dec. 15. 16:52
 7/9 anonim válasza:

most mit kell basztatni? istenem....

na először is: tényleg menj el nyelvtanárhoz...xdxd

másodszor: pedig én is így voltam nem is olyan rég, ismerkedtem egy lánnyal elmentem hozzá, én 16vagyok de full ugyanez volt, mi amugy járkáltunk a faluba..:D annyira izgultam hogy mi lesz mit mondjak neki.. otthon elterveztem miről fogunk beszélni, odaértem és semmit nem mondtam kb arról amit elterveztem:D de olyan zavarba voltam hogy az nem igazxd tiszta hülyeségeket beszéltem:D de nevetett rajta.. aztán találkoztunk még egyszer akkor már valamivel másabb volt de még mindig zavarba voltam, és ezután már nem találkoztunk mert nagyon jól nézett ki a csaj NAGYON... de valahogy elment tőle a kedvem, és aztán egyszer találkoztunk véletlen akkor már nem érdekelt úgy és magamat adtam:D akkor volt igazi, de nem lett belőle végülis semmi. De nem ez a lényeg hanem az első része a szövegnek:) Szóval nyugi ha nincs téma sétáljatok, meg nem csak te vagy ott hanem lesz egy másik személy is. Meg majd ahogy adja a helyzet. :DD

2012. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

előző:

te jó isten... most olvasom ez azért már tényleg beteges hogy ennyire nem tudsz helyesen irni.. legalább itt próbálnál meg.. vagy nem magyar vagy? ha nem az vagy akkor még megértem de ha az vagy akkor baj van.

2012. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
KAMU.KAMU.KAMU.KAMU!!
2012. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!