Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire vagy kíváncsi amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vagy kíváncsi amikor elolvasol egy bemutatkozó szöveget társkeresőn? Miről olvasnál benne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A lány személyiségéről, hobbijairól, érdeklődéséről, elvárásairól. Viszont ha fiú vagy, akkor ne fáradj túl sokat a bemutatkozó szöveggel, a lányok úgyis csak a képeidet nézik meg!
2012. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne legyen benne helyesírási hiba, ne rinyáljon

legyen férfi a javából:)

2012. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyet olvasni, de ha mégis olvasnék, akkor nem is az a fontos, h mit ír, hanem, h hogyan, az első benyomás róla
2012. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,szerintem ezek alapból tele vannak hazugságokkal és olyan képekkel,amin messzi jóval szebbnek látszanak,mint élőben.A pasik meg szintén sokat hazudnak,és olyan képeket raknak ki,amiben vagy 10 kilóval könnyebbek,mint most,vagy olyat,amiben jobban néznek ki,mint valójában.Na meg a kedvencem a photoshop...Az ilyen oldalakat nem tudom komolyan venni.Vagy emelt díjas szolgáltatásként tudsz normálisan oldalat használni,vagy alig vannak és többségében olyanok,aki úgy néznek i,mint a nagyszüleim.
2012. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Számomra az a bemutatkozó szöveg a figyelemfelkeltő, ami nem sablonos, őszinte, kiderül belőle, hogy az illető tudja, mit akar, nem túl "nyálas", lehet egy picit humoros.

Bár az ilyen bemutatkozó szöveggel hamar el szoktak kelni a pasik, úgyhogy eddig még hiába találtam ilyen szöveget (elvétve), nem lett belőle semmi. :)

2012. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindent elolvastam, érdekelt, hogy milyen személyiség, az írásképéből le lehet szűrni sok mindent.

Üres adatlaposokra rá se mentem, akik nem tudtak rendesen írni, vagy csak pár sorral dobtak meg a hosszú leveleim után, azok röpültek a levesbe.

23/L (társkeresőn ismertem meg párom, kép se volt kirakva, azt később kaptam, ennek 7 éve ;) )

2012. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy kulturáltan legyen megfogalmazva a szöveg, kezdje nagybetűvel a mondatokat, ne legyenek benne feltűnő helyesírási hibák. Értelmesen megfogalmazott szöveg legyen.
2012. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!