Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Havi mennyi pénz kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi mennyi pénz kell a randizáshoz egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Ha belegondolunk, hogy elvárt dolog sajnos, hogy a fiú meghívjon lányokat erre arra, és ezek a kis dolgok sem túl olcsók, ha heti pl. 3 randival számolunk, akkor havonta olyan 20-30000 elmegy erre. Viszont így ha egy férfi sikert akar és több lánnyal randizik ő csak ezt akkor teheti meg ha van rá anyagi keret. A nőknek viszont semmibe sem kerül, hogy több férfivel randiznak egyszerre. Ki mit gondol erről? Szerintem ebben igazuk van a feministák azon csoportjának aki szerint mindenki fizesse a magáét, hiszen az átlag férfi és az átlag nő ugyanannyit keres, de a férfinek a kapcsolatteremtésre elmegy egy csomó pénze.
2012. dec. 13. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Első randikon a pasi fizet, de a lány nem várhatja el, hogy állandóan a pasi fizet. Osztozni kell a költségeken, ami később úgyis kialakul.

Amelyik lány a pasi pénzére hajt, az már régen rossz!

2012. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Minek kéne mindig randizni? minek kéne minden áldott alkalommal mikor találkoztok menni menni valahová??


Néha otthon is lehet leülni beszélgetni összebújni stb.

2012. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

"Ha belegondolunk, hogy elvárt dolog sajnos, hogy a fiú meghívjon ..."

Pajtikám!, Te elég olcsón megfogod úszni e dolgot életed során, ezzel a felfogással!


Nem Úr, aki nem herdál!!!

2012. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D Igen,én elég olcsón megúszom, mert kipróbáltam, hogy nem költök semmit olyan lányra akivel nem biztos, hogy összejön, és csak akkor költök rá, ha már járunk. És bejött, mert eddig egyik lány sem panaszkodott volna ezért, viszont eszembe jutott, hogy mi van azokkal a férfiakkal akik minden randin költenek?
2012. dec. 13. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell egyáltalán sok pénz. Volt barátnomre szinte semmit nem koltottem, igaz csak 2 hónapig voltunk egyutt. Ne kolts te se sokat, mert ha kifogsz egy normális értékrenddel rendelkezo lányt, akkor annak úgy tunhetsz, hogy a pénzeddel akarod lenyugozni.

Szerintem ez általában úgy megy, hogy ha valahova leultok, te hívod meg a csajt, de egy ido után, o is elhív hozzátok, sut-foz nektek valamit. Szóval kiegyenlitodik. Szép estét :)

2012. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy azoknak mind összejön?
2012. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha zsidó vagy,ne legyen barátnőd :D

egyébként meg a normális lányok nem várják el,hogy fizess

2012. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kérlek, "azok a férfiak", akikről a kérdés szól, a f@sz rossz oldalán térdelnek... :D Egy srác a csoportból
2012. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hetente 3 randi? Ha nem áll le senki mellett, megy tovább és randizik a következő lánnyal akkor igen kell ahhoz sok pénz.

Amúgy meg egy normális nő sem várja el azt,hogy mindig a fiú fizessen. Én sem várom el. És nem is kell mindig elmenni valahova pénzt költeni, teljesen felesleges lenne.

2012. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!