Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 felett minden nőnek a "p"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett minden nőnek a "p" ről nem a péni. , hanem a "pénz" jut az eszébe?

Figyelt kérdés
Miből gondolja egy 40-es pics.. hogy ki akarom tartani amikor "p"-ért olcsóbban 20-ast is kaphatok persze mindkettőt szeretet nélkül.

2012. nov. 12. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik el vagy keseredve és neked mindegy.
2012. nov. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért téma egyáltalán, hogy szeretet nélkül mit kaphatsz? Mi a jó abban? Keress magadnak olyan párt, aki szeret téged, és hagyd a büdös francba ezt a pénz témát!
2012. nov. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2- Ezen a projekten dolgozom, de nehéz ügy.
2012. nov. 12. 01:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozz rajta tovább, a felszínes hülyeségekkel meg ne törődj! Meglesz a gyümölcse, hidd el! :)
2012. nov. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fura Yokomura ***** válasza:
94%
Kedves kérdező! Amíg a nőket pics@nak hívod, addig fölösleges is "dolgoznod a projecten"! Neharagudj, de szerintem egyszerü vagy, mint a fagolyó...
2012. nov. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
így igaz, kérdező. egyszerű. mert ostoba. ostoba volt húsz évesen is azért aszódott meg egyedül, és ostoba most is, hogy nem bír reális elvárásokat kitalálni.
2012. nov. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt igazából arról van szó,hogy nem veszed észre,hogy nem a 40 feletti nők a pics.k,hanem azok,akikkel ismerkedsz,találkozol.

Talán el kéne gondolkodnod azon,hogy nem a megfelelő nőkkel ismerkedsz,általánosítás helyett.

2012. nov. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen keresgélsz, miből gondolod, hogy minden 40-en túli nő csak a pénzre hajt? Én is most, jóval 40-en túl keresek párt, és abszolút nem érdekel a jelentkezők anyagi helyzete. Meg van a saját egzisztenciám, még csak össze sem szeretnék költözni senkivel!
2012. nov. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Jaj előttem szóló most kinek játszod az eszed?

Ha van saját egzisztenciád akkor valszeg a többi pénzed szereted szórakozásra költeni, amiben egy munkanélküli nem fog tudni osztozni....

Mibe, h egy 47 ezer forintos közmunkással nem jönnél össze....

Jah és mielőtt jönne a szokásos, van nekem is saját egzisztenciám és épp ezért tudom, h mit is jelent ez.

De tudom, itt mindenki rossz helyen keresgél.

2012. nov. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ma 05:52"


nem,nem keres mindenki rossz helyen,egyszerűen te csak egy béna siránkozó lúzer vagy

ennyi

2012. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!