Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagyon magas srácokról?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kis híján két méter magas, vékony, sportos alkat, szőke, rövid haj. Teljesen ellentétes tapasztalataim vannak a nőkkel kapcsolatban, van, amelyik szinte csodálva néz, van, aki meg úgy, mintha megijedne :) Alapvetően később mindkét fajta rájön, hogy jófej vagyok, de ez az első benyomás érdekes :)
2012. dec. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt , hogy jól jönnél a Csapatunkba ! :D
2012. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párom 2 méter (én 164), szóval nekem alapvetően nincs gondom. :D Rendkívüli érzés egy nagy maci karjaiban biztonságban lenni. :) 18L
2012. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 173 cm vagyok,és én pont azt szeretem ha egy pasi magas. Plusz lányok között én is elég magas vagyok,szóval nem félnék tőled,mondjuk azt sem hiszem,hogy csodálva néznélek.Egyszerűen megjegyezném,hogy király,hogy vannak még magas srácok,az én ismeretségi körömben csak velem egy magas,vagy kisebb fiúk vannak. :D

16/l

2012. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőke :DD Jó lehet am leírásod alapján...egyáltalán nincs baj a magas srácokkal... (max annyi, hogy ők is törpe csajokért vannak oda...) 170 cm vagyok, és ha látok/megismerek nálam (jóval) magasabb srácot, az nálam (jóval) alacsonyabb csajjal jár. :/ 17/l
2012. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kinek mi az alacsony, tudod! ;)
2012. dec. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!