Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, hogy legszíve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy legszívesebben egy 14-15 év körüli lánnyal járnék felnőtt, huszonéves srácként?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kellek a korombeli lányoknak, mert túlságosan kisfiús az arcom és a testalkatom, egy babapofikájú, aranyos, cuki kisfiú vagyok, ahogyl alányok mondták és bizony emiatt csak a tini kiscsajok szoktak dícsérgetni, csak nekik vagyok jó pasi. :S A gond, hogy egyik haverom lepedofiloz emiatt és én magam is már bűntudatot érzek és bár vágyom egy rendes barátnőre, mélyen belül folyton rossznak, bűnösnek érzem magam és emiatt távolságtartó vagyok a lányokkal, mert hogy nézne már ki, ha megtudnák, hogy egy 14 ées lánnyal járok, biztos kiröhögnének. :S
2012. dec. 12. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen gáz.
2012. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bino ***** válasza:
19%

Szerintem nem gáz, bár lehet ,hogy én vagyok hü.lye de szerintem semmi gáz nincs benne. Barátnőm 12 éves és 23 éves sráccal jár..

Félreértés ne essék én 17 vagyok.

2012. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3.

elég baj, hogy a barátod egy 13 évesre élvezkedik...b@szod, mik vannak...

2012. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen gáz!
2012. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
nekem 15 évesen egy 25 éves párom volt, és azóta is együtt vagyunk, most 19 vagyok, és tökéletes a kapcsolatunk. Szerintem csak a megfelelő érett gondolkodású lányt kell megtalálnod.
2012. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bino ***** válasza:

Csefy, ennél van rosszabb is múltkor megkérdezték a csajtól ,hogy a hóga vagyok e... :D

pedig 5 év van köztünk...de én nem veszek fel átlátszó ruhákat és nem megyek füstös sminkben utcában..:D

2012. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok, a párom 29, és közel tökéletes a kapcsolatunk már rég óta :)
2012. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!:)

Nekem is apakomplekszusom van ! Erdekelne dolad kep :)

es ezert egyaltalan nemvagy pedofil!!:)

irj uziit!!:)

2014. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!