Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába vagyok jóképű, az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok jóképű, az örök negativitás fogságából nem jutok ki?

Figyelt kérdés
Azt mondják, helyes vagyok, jóképű stb. De ez hülyeség, h akkor már azt csinálok amit akarok. 1 lány van akit szeretek, akivel el tudnám képzelni, de neki jól működő kapcsolata van.:/ Így hát ezt megszívtam, és ezért folyton negatív pesszimista és életunt vagyok. Egyfajta ürességet érzek. Telik múlik az idő, és nekem nincs senkim, nincs kedvem kimozdulni se semmi, még mindig ő jár a fejemben, másokat észre sem veszek. Ismerőrösök csodálkozva kérdezik, hh nincs barátnőd? és társai. Hogy tudnék továbblépni, ha nem akarok 1 lányt se kihasználni h ha nincs ló jó a szamár is alapon, mert ilyenek vannak, de az nem tartana sokáig... De ez akkor is tarthatatlan Olyan szar így az élet.
2012. dec. 12. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hasonló cipüben járok én is,csak én öregebb is vagyok nálad...
2012. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél, hogy neked vannak lehetőségeid. Sokan itt már ezért a fél lábukat adnák.
2012. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lányt valóban nem tudom, hogyan verhetnéd ki a fejedből, de a szomorkodásra gyógyír szerintem a pozitív könyvek :) pl A Titok és hasonlók
2012. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést írhattam volna én is ugyan így vagyok csak nálam az a poén hogy a lány sose mondta hogy nem akarlak ne keress vagy bármilyen jelét mutatta volna hogy felejtsem el 5 éven keresztül húztuk egymást elég mesze laktunk egymástól neten beszélgetések reggelekbe nyuló telefonok amikor haza értem és találkoztunk faltuk egymást sex nem volt és mikor haza költöztem egy szép kis veszekedés és nincs már sziklaszív :D aztán megint beszélgetni kezdtünk megint vita és most ugy állunk ha tudom kerülöm a vele való bármilyen beszélgetést de azt hiszem sikerült elfelejtenem nyugodtan írhatnék egy romantikus regényt a kapcsolatunkból vagy drámát hmhm
2012. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hello, szerintem lehet, hogy megpróbálhatnád valakivel, hátha sikerülne elfelejtened, ha nem akarod, akkor csupán változtass a gondolkodás módodon, Tudom ,hogy nem könnyű, csak elhatározás kell! Naponta 2x-3x Mondd el, hog boldog, és sikeres leszel, és egy idő után elhiszed!

16/L

16/L

2012. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idővel elmúlik a szerelmed és minden helyre áll.

Tudod ezen hányan esnek át?

2012. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!