Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok raj, se izmos, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok raj, se izmos, se jóképű. Nem járok emberek közé. Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
járj emberek közé
2012. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
addig minden ok, hogy nem vagy raj. ez inkább pozitív, mert a rajok a napiszaron kötnek ki. izmos és jóképű...ez már rosszabb tulajdonság. de mind közül a legrosszabb az, hogy nem jársz emberek közé. először legyél társas lény, hogy megtudd, merre indulj, hogy elérd a célod
2012. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ássál magadnak
2012. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hetési István ***** válasza:
A legrosszabb az, hogy nem vagy jóképű. Ezzel nagyjából leredukáltad az esélyeidet oda, hogy minden 50. csajnál lesz esélyed. sorry. De sok sikert az életben, hátha összejön a csaj.
2012. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Céllövölde! Egy kétpálcikás lehet sikerül...
2012. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kussolj már el Pistike. Kérdező te meg járj emberek közé, legyél pozitív és hallgasd meg ezt

[link]


2010. Dec. 03. érdekel téged.


innen meg március 24-et

[link]

2012. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hetési István ***** válasza:
A megoldás, amit a pasas mond a klippben. Legyél lóvés. Nagyon vagány lóvés.
2012. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kommunikálsz emberekkel, nem is lesz barátnőd. Én sem vagyok az a túl eljárós típus (jobban értékelem a közös filmnézést mint a bulikat), de azért muszáj emberekkel találkoznod, különben honnan tudhatná a sok lány, hogy a világon vagy?:)
2012. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Próbálj neten ismerkedni!

Mindenki azt mondja, hogy járj emberek közé, de ez nem olyan egyszerű, én sem járok sehova, és ez nem olyan hogy holnaptól megyek...

22/L

2012. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és az izmos pasik nem jönnek be minden lánynak! A jóképűség relatív, mindenkinek más a jóképű :)
2012. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!