Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól gondolom, hogy a csajozásban sokkal inkább számít az, hogy egy srác magas és nagy tömegű legyen, mint a jóképűség?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Na, lányok azért ne legyünk álszentek! Tényleg általában a jó kiállású, magasabb pasikat részesítjük előnyben, azért talán mert az erőt, férfiasságot, biztonságot sugároz. Ha nincsenek ilyen adottságaid az sem tragédia, de bizony kompenzálnod kell mással, mint pl. a humor, jó duma, stílus, kisugárzás, önbizalom mert ezekkel bőven meg lehet fogni a lányokat. De ha keseregsz csak az élet igazságtalanságán és a csodára vársz akkor az nem lesz elég. Mindenkinek vannak gyengéi és erősségei, annyit tehetsz hogy megpróbálod a gyengeségeket ellensúlyozni az erősségeid kiaknázásával.

Biztatásul mondom hogy nekem alapból a magasabb, "nagyobb tömegű" fickók jönnek be (mert én is magas vagyok), de többször volt hogy olyas valaki fogott meg aki abszolút az ellentéte volt az úgymond zsáneremnek mert olyan kisugárzása volt ami a külsőségek ellenére megmozgatott.

2012. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Köszi utolsó! Végre egy csaj aki megmondja az igazat!

Legalábbis azt az igazságot ami rá vonatkozik, és nem csak az általánosan elfogadott, és kismilliószor elmormolt szöveget veti a képernyőre!

Még egyszer köszönöm az őszinteséged! :-*

29 F

2012. dec. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Szeretem az egyenes beszédet, főként egy ilyen kérdésnél, ahol a kérdező nincs kisegítve a klisékkel és közhelyekkel, jó ha tudja mi az ábra, mire számíthat! :)


Utolsó előtti voltam.

2012. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11-nek igaza van. Bár én nem vagyok oda a nagydarab hapsikért (tökmindegy,h mackós vagy 'izomagyú'),tényleg kell, hogy úgymond erőt,biztonságot sugározzon. De ez nem az izmok nagyságán múlik:)

Lényeg,hogy azt érezzem,hogy a mellettem lévő hapsiban 'több a tesztoszteron' mint bennem :)

2012. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mostanában úgy látom 'divatos' a fiúknál a vékony testalkat,tehát csak pozitívabban kell egy kicsit gondolkodni:)
2012. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól még, mert törpi vagy, lehetne férfias kisugárzásod.

Ismerek egy férfit, úúú, ha nem lenne párom tuti kezdenék vele, 170 cm, tehát velem egy magas, de mégis olyan férfias jellem, hogy csak na. Magabiztos, tisztában van gondolom a hátrányaival, ezért az előnyeit hangsúlyozza.

Hogy milyen ember leszel/vagy, az rajtad múlik, nem a nők hibája, ha nem szeretnének egy állandóan savanyú hapsit, akinek minden mozdulatán, látszik és hallatszik a hangján, hogy egy senkinek gondolja magát.

Ennyire egyszerű a képlet.

A testbeszéd iszonyú fontos, mi nők abban otthon vagyunk, még ha tudat alatt értelmezzük a jeleket. Nektek ez kevésbé megy, nem szidás csak tény, ezért kapálóztok rossz fele.

2012. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok! Nagyon kíváncsi vagyok mi haszontalant vagy igaztalant írtam ami miatt le kellett pontozni? Fáj az igazság?
2012. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!