Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vagyok elégedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elégedett azokkal a lányokkal, akik simán járnának velem, mert helyesnek tartanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valamiért olyan lányok seregébe ütközöm folyton, akikkel dumálgatunk, ismerkedünk és elég hamar érzem, hogy bejövök nekik, de ezek a lányok sajnos nem úgy néznek ki, mint azok alányok, akikhez én tudnék szexuálisan vonzódni. Például az egyik lány kövér, a másiknak meg az arca nem jön be. Tudom, undorító mocskos felszínes szörny vagyok, de mégis folyton arra vágyom, hogy egyszer végre olyan lánnyal jövök össze, akinek szép arca van és testre is felizgat maximálisan. Rengeteg ilyen lány van, de tapasztalataim szerint az ilyen lányok vagy foglaltak vagy nagyon kényesek, hisztisek, esetleg ribizli fajtába tartoznak és így lényegében ők sem vonzóak már a számomra. Szóval én ennyire válogatós vagyok, ráadásul tudom, hogy mivel nem vagyok jó pasi, bár vannak, akik helyesnek tartanak, de mások meg lerondáznak, így lényegében nem is nagyon van kedvem próbálkozni a szép lányoknál, mert folyton ott van a tudat bennem, hogy én nem vagyok elég jó ezekhez a lányokhoz, hiszen ők bármikor kaphatnak tőlegm jobb külsejű, menőbb hapsit. Csak azt nem értem, miért küzdök és miért nem tduok beletörődni, hogy nekem csak olyan lányok juthatnak, akikhez nem tudok vonzódni?

Folyton arról álmdodom, hogy valahol van egy aranyos, bájos lány, aki jellemre is igazán szerethető, aki tele van szeretettel, gyengéd, nőies vonásokkal és egyben bájos arcára öröm ránézni és az egész látványtól szexelni támad kedvem, akit szívesen bemutatnék szüleimnek, akit nem szégyelnék mások előtt, mert annyira elbűvölő teremtés külsőre és jellemre is, hogy megőrülök érte. Nem érdekel más véleménye amúgy, csak saját magam akarom érezni azt a varázst, hogy boldog és büszke lehessek végre a barátnőmre, de ilyen lányt sajnos nem találok.


2012. dec. 11. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlagos külsejű srác lehetsz, és mint ilyennek, csak ronda barátnőd lehet.
2012. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy elmélet, miszerint mindenki saját magánál egy kicsivel - de nem túl sokkal - szebb embert választ. (Kb. egy "ponttal" jobbat.) Mondjuk ez alapján senki se lenne elégedett senkivel. :)

Nyugi, előbb-utóbb fogsz találkozni az általad elképzelt lánnyal.

2012. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenki 1 ponttal jobbat választ? Akkor legalábbis az egyik fél minden kapcsolatban megszívja, nem? :D

Hacsak ő meg nem érzi pont fordítva, hogy a másik 1 ponttal jobb nála.

Nekem eddig az egyetlen jól sikerült viszonyom úgy alakult, hogy én azt hittem, nincs esélyem a csajnál, a csaj meg ugyanezt rólam.

2012. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi ez a hülyeség, hogy átlagos pasinak csak ronda barátnője lehet, hát nézzetek már körül!
2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Énis nagyon válogatos vok és várom álmaim nőjét de sajnos nem akar eljönni.Én várok ha nem találom meg hát lépni kell ha nem akarok/akarsz egyedül megöregedni, de sztem azért a ronda és az "álomszép" között van átmenet, ebben az esetben ezt kell választani.Remélem érthető voltam.
2012. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Körülnéztem, pont azért mondom.
2012. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!