Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyan csokóljak mef egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyan csokóljak mef egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba aki nagyon kedves,aranyos,szép és mindig vele vagyok csak egy baj van az hogy nem tudom hogy hogyan csókoljam meg suli után mert amikor meg végez jönnek érte kocsival mert lehetne ebből párkapcsolat csak ogyan csókoljam meg? Tudom hogy azzal jönétek hogy nem csak csókkal lehet párkapcsolatot elkezdeni de ahogy mondja a mondás: a csók a szerelem első mérföld kője. Ja és csak értelmes válaszokat.

2012. dec. 11. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is tudod hogy bejössz neki , de te már egyből le akarod őt rohanni ?
2012. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
az egyik szünetben dumálj vele, szinte mind1 miről, röviden tömören, ütősen mondd meg neki hogy tetszik, várj 1 kicsit kezdj el dölni felé, vagyis készülj a csókra és Hoppá az ablak! auu:D
2012. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérföld kője?? Ez mi a fene? Mérföldköve talán?

Hát valamivel vedd rá, hogy maradjon egy kicst aztán megpróbálhatod hirtelen megcsókolni.

2012. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!