Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lehet, hogy a pasi egy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy a pasi egy fél órás netes beszélgetés után döntött úgy, hogy mégsem tetszem neki? Ez nem abszurd?

Figyelt kérdés

Úgy tűnt bejövök neki, meg akart ismerni, rám irt beszéltünk fél órát, aztán 1 nap múlva megint irt akkor csak pár mondatot és most már 1,5 hete semmi. Semmi olyanról nem beszéltünk ami alapján un-szimpátiát válthattam volna ki belőle, csak alapdolgokról volt szó, érdeklődtünk egymás felől.Ez csak nekem magas, hogy vajon miért nem keres? Nem én nyomultam rá, nem én harcoltam ki, hogy rám írjon, ő mondta..Segítsetek megfejteni, mert ez nagyon dühítő...

22L


2012. dec. 9. 14:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én cseten ismerkedem. Mivel előre nem tudom eldönteni, hogy ki lesz szimpatikus, egyszerre több emberrel kezdek beszélgetést. Aki nagyon "gáz", azt kiszűröm hamar, marad egy-kettő. És nagyon sokan vannak, akik szimpatikusak közülük, de mindig lehet még szimpatikusabb. :)
2012. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Hát én ebben nem látok logikát, főleg, hogy az emberek tök mások neten mint élőben...Lehet hogy neten valaki tök szimpi,vicces meg minden anyámkínnya aztán ha élőben sor kerül a beszélgetésre akkor meg kuka, aztán lehet fordítva is így...

De ennek ellenére még mindig nem hinném, hogy ezzen lehetett baja, ráadásul ő nem volt egy nagy humorherold meg semmi különöset nem alakított, ezek után még annyira meglepődnék ha még ő szelektálna chat alapján :)

2012. dec. 9. 18:27
 13/23 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Kiválasztom a legszimpatikusabbat, találkozom vele, a többi megy a levesbe... és ha élőben nem jön be, akkor kezdem elölről, vagy előveszem a "régieket". Ez a cset "rákfenéje", hogy azt a látszatot kelti, hogy hatalmas a "választék". Pedig alig lehet igazán normális emberekre bukkanni...
2012. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem értem!!! Csak szerény véleményem szerint nagy baromság!És azt már csak halkan teszem hozzá, hogy gerinctelen :)
2012. dec. 9. 18:38
 15/23 anonim ***** válasza:

Miért? Nem ígért neked semmit... ismerkedtetek. Te jobban beleélted magad.

Egyébként, ha annyira fontos, írj rá te, érdeklődj, hogy mi újság és kiderül.

De ha rám hallgatsz, legközelebb nem veszed ennyire komolyan. A netes ismerkedés nem több, mint egy lehetőség, nem szabad azonnal beleélni magad és már az esküvőt tervezgetni, mert abból nagy csalódások lehetnek...

2012. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Gondolj bele: a cset semmivel sem különb, mint mondjuk ha eljársz egy társaságba, ahol sok ember van. Mindegyikkel váltasz néhány szót, hogy jobban megismerd őket, akár többször is, míg kiválasztod a legszimpatikusabbat, és utána már CSAK VELE foglalkozol.

Ebben mi a gerinctelenség?

2012. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ebben semmi, mert benne van hogy élő. És nemtudom mit szólnának a pasik, ha rájönnének, hogy a csaj aki tetszik nekik egyszerre 5 pasival chatel hogy aztán válogasson és szép sorban végigmegy az összesen :) és még szebb ha kiderül, hogy te a negyedik voltál a sorban.
2012. dec. 9. 19:45
 18/23 anonim ***** válasza:

Bocs, de olyat nem írtam, hogy "végigmegy az összesen".

És én pl. cseten egyáltalán nem titkolom, hogy másokkal is levelezek párhuzamosan, senkinek nem volt még ellene kifogása. Komoly gond is lenne, ha bárki szólna emiatt, mert egy ismerkedési szakaszban senkinek semmi joga számonkérni, hogy még hány emberrel ismerkedem.


Kicsit túlzásba vitted, azt hiszem... most már kezdem érteni, hogy miért tűnt el az a pasi... Tanulj belőle, és ne éld bele magad addig semmibe, amíg nem vagytok túl az első randin legalább...

2012. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Na de írok egy életszagú példát... velem esett meg, a napokban. :)

Szóval cseten ismerkedem, de még nem alakult ki semmi komoly, találkozásig nem jutottunk senkivel. Általában több pasival levelezem egyszerre, hiszen azért ISMERKEDÉS, ha rám ír valaki, és egyébként megfelel az elképzeléseimnek, akkor nem dobom félre, mert ki tudja, hogy az elsővel hogy alakulnak a dolgok, lehet, hogy fél óra múlva kiderül, hogy egy debil, és akkor elszalasztottam egy lehetőséget... (volt már rá példa, hogy valakiről napok múlva derült ki, hogy egy állat!)

Na szóval ismerkedem, áttérünk e-mailre, és közben teljesen véletlenül (értsd: nem is ismerkedési célzattal) elkezdek levelezni még egy illetővel, és egyszer csak azt veszem észre, hogy vele sokkal jobban, tartalmasabban tudok beszélgetni, mint az összes többivel... a többiekre egyre kevesebb figyelmet fordítok, sőt, egy idő után már egyszerűen nincs is kedvem válaszolni, mert van EGY, aki megfogott...

Így érthető?

2012. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

most már kezdem érteni, hogy miért tűnt el az a pasi.???


Sértegetsz ?....nem tudom mire jó ez... nyilván őt nem kértem számon -.-' picit sem voltam tapadós csak beszélgettünk, de nyilván ezt te is tudod, csak meg akartál bántani vagy feldühíteni ..grt

2012. dec. 9. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!