Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác beszélgetés közben időnként hozzámér (pl vállamhoz, hátamhoz) akkor tetszem neki vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Sokak szerint ez a tetszes egyik jele pasiknál, de én ebben nem vagyok teljesen biztos.
2012. dec. 2. 20:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem bizalmaskodva vagy illetlenül csinálja. vagyis nem taperol, csak néha röviden megérint teljesen semleges (nem szexuális) helyeken
2012. dec. 2. 20:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Tetszel! Nálam legalábbis ezt jelentené.(fiu vagyok)
2012. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tapizna ,bunkó lenne,igy nem udvarolunk!
2012. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tomi8 ***** válasza:
Én csinálok ilyet azzal a lánnyal aki tetszik nekem.
2012. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mást is csinál, pl állandóan mosolyog rám ha meglát. Lehet hogy valóban tetszem neki, most esik le :D
2012. dec. 2. 20:36
 6/10 anonim válasza:
Én pl simogatni szoktam a kezét.
2012. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! jöhet a randi!
2012. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen csoporttársam, de tudja, hogy foglalt vagyok (már találkozott is a barátommal), úgyhogy nem hinném, hogy bármilyen szándéka is lenne velem.
2012. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hetési István ***** válasza:
Én a combját szoktam simogatni, meg a mellei felső részét a nekem tetsző lányoknak. De nem nagyon tetszik nekik és elhúzzák a kezemet diszkréten.
2012. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak lepnek a legyek, és azokat hajtja el rólad. Akármi megeshet.
2012. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!