Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit? Vagy miért ilyen?

Figyelt kérdés
van egy férfi, akivel már egy jó ideje (lassan egy éve) elég jóban vagyunk. Jó is a viszonyunk, megértjük egymást, jól érezzük együtt magunkat, nagyon sokat beszélgetünk. Én úgy érzem hogy már bele is szerettem. Szóval minden tök jó, én már ismerem őt, csak egy a gond. Ő mintha nem igazán akarna megismerne. Soha nem kérdez olyat, ami velem, az életemmel kapcsolatos. Ha próbálok valami infót közölni vele magamról, akkor mindig témát vált. Miért ilyen? Van ennek jövője? én nagyon akarom őt, de nem tudom ő mit akar.
2012. dec. 9. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
19L, ő 25 F
2012. dec. 9. 11:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján abszolút nem érdekled, max. megdugna, ha úgy alakulna, de barátnőnek nem kellenél.
2012. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján,szerintem is megdugna,de aztán dobna,mert a

magánéleted nem érdekli,megismerni sem akar,mivel nem hosszú távra tervezne.....

2012. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint barátként tekint rád, és azért kerüli ezzel a témával való válaszadást, mivel nem akarja komolyabban veled a kapcsolatot és azt sem akarja hogy te komolyabban gondold. Bár szerintem ha lehetőség adódna rá, 50%, de megdugna.
2012. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!