Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok lenézik és undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok lenézik és undorítónak tartják az alacsony pasikat, akkor az alacsony pasiknak miért kéne vonzódniuk az igénytelen, kövér lányokhoz például vagy a belül ronda, de kívül szép lányokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, h kell. Ki is verheted otthon, sneki nem nyom pisztolyt a fejedhez, h szerezz nőt.
2012. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Tudod, miért nincs nőd? Mert ilyen szánalmas a hozzáállásod. Komolyan, be lehet fejezni! Unom, hogy pár pasi csak nyavalyogni tud, és minket, nőket mondanak el minden rib*ncnak, azért,mert balf*szok és nem tudnak nőt szerezni. Ha nem ilyen lenne a hozzáállásotok, rögtön lenne barátnőtök. Őszintén szólva, egy nőt nem ismerek, aki egy nyavalygós, szánalmas pasival összejönne, akinek semmi nem jó, magasságtól függetlenül.

Mellesleg, 170 centisen nem hinném, hogy egy 160 centis pasi jól érezné magát mellettem, úgy, hogy szinte folyton magassarkút hordok. De van egy csomó alacsony, és szép 150-160 közötti ismerősöm. Mivel neked is születned kellett valahogy, és mivel a magasság örökletes, tehát gondolom, édesapád se volt egy égimeszelő, következik, hogy az alacsony pasiknak is ugyanúgy van esélye.

2012. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó, sajnos a 150-160 centis csajoknak is ugyanúgy magas pasi kell. Régen pedig egyrészt nem voltak annyira magasságmániások a nők, mint ma, másrészt egyre magasabbak az emberek pont azért, mert a magas férfiaknak van nagyobb esélyük gyereket csinálni. Aki ma alacsony, az régen átlagosnak számított volna.
2012. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy a 150-160cm magas lányoknak is 180-200cm magas pasi kell.
2012. dec. 9. 14:12
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon magas és nagyon husi csaj vagyok. A 179 centimhez képest is dagi vagyok. DE: nem vagyok sem igénytelen és nem nézem le az alacsony pasikat. Nem értem hogyan függ össze a kövérség az igénytelenséggel?! Én duci vagyok és szeretem magam így de igenis igényes vagyok. egy magas csaj nem fog egy nála sokkal alacsonyabb pasival lenni, ha nem az ideálja. Számomra egy 170 cm alatti pasi alacsonynak számít. De képzelj el egy ekkora nőt és mellette egy nála alacsonyabb pasit. Számomra zavaró. De semmiképp nem vagyok lenéző egy alacsony pasival szemben. És azt sem értem hogy mi az hogy kéne vonzódniuk...senkihez nem KELL vonzódnod. Ez nem kényszer.
2012. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És az sem zavar ha a pasi pont egymagas velem, csak alacsonyabb ne legyen. Lehet 180 cm magas is de lehet 2 méter is, nekem aztán mindegy. De ha alacsonyabb is lennék nem hinném hogy a létrákra pályáznék.
2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Senki sem tökéletes,ez a nagy helyzet.Valoszínüleg a 180 magas lány sem.
2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!