Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok lenézik és undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok lenézik és undorítónak tartják az alacsony pasikat, akkor az alacsony pasiknak miért kéne vonzódniuk az igénytelen, kövér lányokhoz például vagy a belül ronda, de kívül szép lányokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A szép lányok a szép pasikkal, a csúnyák csúnyákkal lógnak! Ebben van valami törvényszerűség: ismert ember ismert emberrel áll össze!
2012. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


[link]


legyetek bunkók és lessz nőtök

2012. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert válogatni csak a lányoknak van joguk :)
2012. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, de szerintem egy alacsony fiú is lehet vonzó, aranyos, helyes, nem értem miért kéne neki egy igénytelen, túlsúlyos lánnyla összejönnie, főleg, ha még sportos is külsőre, nem kövér.
2012. dec. 8. 17:02
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem ezt a dilemmát, mindig találni olyan lányt, aki alacsonyabb nálad...
2012. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs, de valaki írásba adta neked, hogy milyen lányokat kell keresned? Vagy mégis mi a problémád?
2012. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, h csak szép lány kell neked, v az igénytelen, kövér lányok is megfelelnek, mert alacsony pasi ugyanúgy nem kell az utóbbiaknak se.
2012. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Meg most komolyan.

Az én 180 cm-emhez jöjjek össze egy 160 cm-es pasival?? Nem hiszem el, hogy ez téged nem zavarna, csak engem.


A párom 190 cm, és még így is fel tudom tornázni magam a magassarkúmmal a homlokáig.

2012. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Már megint jön az alacsonyság-hülyeség. Aki alacsony az alacsony és lehet szép barátnője, minden csak AKARAT kérdése. Hülye az aki ezen kesereg, az életben ennél sokkal szörnyűbb dolgok vannak.....
2012. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le és nem tartom undorítónak az alacsony fiúkat :3
2012. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!