Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenféle lány eljön velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle lány eljön velem randizni, de sosem lesz semmi a dologból. Hol ronthatom el?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben elég sok randim volt. Akiket elhívtam, korban, stílusban, értelmi szinten is széles skálán mozogtak. 16 évestől 23 évesig, joghallgatótól modellig, egyszerűbb gondolkodásútól a kifinomultig. De nekem mindegyik szimpatikus és vonzó volt, nyilván ezért hívtam el őket.

Hiába volt viszont egy vagy két randi, sosem lett semmi a dologból. A legtöbb, amit elértem, az a csók volt, de még az is ritkán.

Nem hinném, hogy a külsőmmel van baj, gondolom akkor el sem jönnének velem, meg objektíven is átlagnál jobb pasinak látom magam. A randik maguk is jó hangulatúak szoktak lenni, rendszerint meg tudom nevettetni a lányokat, élvezik a velem töltött időt, látom, hogy jól érzik magukat.

Szerintetek mégis mi lehet a gond? Mit csinálhatok, ami miatt mindig elsikkad az egész, és sosem alakul kapcsolattá az ismerkedés?


2012. dec. 8. 11:35
1 2
 11/15 Tyler913 ***** válasza:

Hát igen barátom,az eszkaláció nagy művészet. Azt a folyamatot nevezzük így,ahogyan egy kapcsolat az első sziától eljut a párkapcsolat szintjéig. Az alapján,amit írtál,valószínű az a gond,hogy Te egy nagy lépéssel akarod átugrani a szakadékot ahelyett,hogy apránként,de biztosan hidat építenél. És a lány számára talán túl nagy váltás,hogy pl. eddig hozzá sem értél,de most meg akarod csókolni. Szerintem ezen kellene első körben változtatnod.


Tanuld meg természetesnek érezni,hogy a randi fokozatosan halad az intimitás felé. Lazán fogd fel az egészet,mindenféle kényszer nélkül,és magától értetődő módon érintsd meg a nőt már a legelejétől. Kezeld úgy,mintha már ezer éve ismernéd. Apró,nem szexuális jellegű érintésekkel kezdd el építeni az intimitást: találkozásnál puszi,a randi folyamán végig finom érintések a karján,vállán,hátán. Ezek legyenek teljesen természetesek, szinte akaratlanok. Ettől fokozatosan megszokja az érintésedet a lány,és nem lesz olyan nagy váltás,mikor átöleled. És ha az egészet lazán kezeled,mindenféle körítés és szertartásosság nélkül,ő is úgy fogja fel. Csak játékosan és könnyedén- ez legyen a jelmondat. Ne érezd magad túl nyomulósnak, az lenne a túl nyomulós,ha élből le akarnád smárolni,vagy taperolni. Nem. Amiről én beszélek, azok finom metakommunikációs jelek.

Ja,igen: szexualitás egy férfi-nő viszonyban az első perctől fogva van. Ezt fogadd el,és ő is elfogadja. Ez nem jelenti azt,hogy egy randi mindenképp szexszel ér majd véget,de minden randi alapvetően a szexualitásról szól. Ezt vedd természetesnek,és ne izgulj miatta. A nő nem lenne ott Veled,ha nem lenne benne a játékban.

2012. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tudod ezt még meg is szoktam tenni. Mármint puszi az elején alap, utána pedig ha előreengedem valahol, finoman a háta közepére teszem a kezem és vezetem, talán gyerekesen hangzik, de ha valami nagy poént hozunk össze együtt, akkor adok egy pacsit, ha tömegen viszem át, hátranyújtom a kezem, hogy megfogja.. Ezek megvannak.

Csak amikor már konkrétan arról lenne szó, hogy na most intimen a kezembe fogom a kezét, megsimogatnám a haját, stb, amikor már kellemetlenül érzem magam, és nem tudom, mikor mit csináljak.

2012. dec. 8. 15:11
 13/15 Tyler913 ***** válasza:

De miért érzed magad kellemetlenül? Ha simán eljutsz odáig,hogy megcsókold a lányt,mi tart vissza Téged azon a ponton? Mi bizonytalanít el?

A dolog csak annyira bonyolult,amennyire Te annak látod. Ha egy lány ott van Veled,jót beszélgettetek, megnevettetted, nem okozott nehézséget megérinteni őt,akkor miért annyira nagy cucc megállni/ülni vele szemben,és egy könnyed mozdulattal,mosolyogva megsimogatni az arcát?

2012. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert már többször előfordult, hogy ekkor elfordította az arcát, vagy megkérdezte, hogy mit csinálok, és annál megalázóbb érzés nem sok van.
2012. dec. 8. 17:23
 15/15 Tyler913 ***** válasza:

Ok,vannak rossz tapasztalataid. De ez nem szabad,hogy hátráltasson. Ha idáig eljutsz egy lánnyal,a nehezén már túl vagy:)

Lehet,hogy túlzottan rágörcsölsz a dologra,és lerí rólad,hogy félsz. Nem kell félni,hiszen ez csak egy nő. Nem bánthat Téged. Ne izguld túl a dolgot. Csak lazán ember!:)

Pl. megsimogatod az arcát,és megkérdezi,mit csinálsz. Tök lazán mondasz valami ilyesmit: szép arcod van,gondoltam,megsimogatom. És mentek tovább. Ha megpróbálod megcsókolni,és elfordítja a fejét,tudom,hogy ez rohadt nehéz,de őrizd meg a nyugalmad. Legyél laza,és társalogj vele tovább,mintha mi se történt volna. Ne keríts nagy feneket a dolognak. Lehet,hogy korai volt még a próbálkozás,lehet,hogy csak tesztelni akart a csaj,hogy vajon ki tud-e billenteni a nyugalmadból. Maradj nyugodt,és ne sértődj meg az ilyenen. Persze,ezt gyakorolni kell.

Összefoglalva: így távgyógyászkodva az tűnik a problémádnak,hogy a kulcspillanatokban nem vagy elég laza,mert azt hiszed,teljesítened kell. Nem kell. Ez az egész csak szórakozás.

Segít,ha már az elején arra gondolsz,hogy a lány nem lenne ott Veled,ha nem akarna tőled valamit. Szóval az is benne van a pakliban,hogy megcsókolod. Számít erre. Ez nem meglepetés,derült égből villámcsapás,nem olyan dolog,amit szégyellni kéne. Törekedj arra,hogy sokkal természetesebbnek vedd az egészet,és ne félj attól,hogy esetleg nem jön össze egy lánnyal.

2012. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!