Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenféle lány eljön velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle lány eljön velem randizni, de sosem lesz semmi a dologból. Hol ronthatom el?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben elég sok randim volt. Akiket elhívtam, korban, stílusban, értelmi szinten is széles skálán mozogtak. 16 évestől 23 évesig, joghallgatótól modellig, egyszerűbb gondolkodásútól a kifinomultig. De nekem mindegyik szimpatikus és vonzó volt, nyilván ezért hívtam el őket.

Hiába volt viszont egy vagy két randi, sosem lett semmi a dologból. A legtöbb, amit elértem, az a csók volt, de még az is ritkán.

Nem hinném, hogy a külsőmmel van baj, gondolom akkor el sem jönnének velem, meg objektíven is átlagnál jobb pasinak látom magam. A randik maguk is jó hangulatúak szoktak lenni, rendszerint meg tudom nevettetni a lányokat, élvezik a velem töltött időt, látom, hogy jól érzik magukat.

Szerintetek mégis mi lehet a gond? Mit csinálhatok, ami miatt mindig elsikkad az egész, és sosem alakul kapcsolattá az ismerkedés?


2012. dec. 8. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"meg objektíven is átlagnál jobb pasinak látom magam"



Talán itt tévedsz?

2012. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet,aztán válaszolunk!
2012. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj,velem ugyanez szokott lenni,idén 12 randim volt,abból csak 2x volt,hogy kölcsönös szimpátia lett,hogy összejöttem csak 1x és az sem tartott csak 2 hétig...
2012. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán mimózának látnak. Nem tudsz felmutatni erőt, és ez a nőknek taszító lehet. A viselkedéseddel, kiállásoddal lehet a probléma, talán. Hány éves vagy?
2012. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

utolso: szerinted,hogy kell eröt felmutatni?

az mi? akkor ird le,hogy kell egy randi erösködni...

2012. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok mimóza, elég határozott ember vagyok.

Nem küldök képet, nem is erről szól a kérdés. Ha a kinézet lenne a gond, akkor nem randiznának velem. Meg buliban bármikor tudok kavarni nőkkel, ott meg aztán más tényleg nem számít.

2012. dec. 8. 12:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert nem az igaziak. Nyugi, majd eljön az igazi is, addig meg csak élvezd az életet... ha érted mire gondolok ;)
2012. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nálam is dettó ugyanez volt. Bár én neten hoztam össze a randikat és úgy találkoztunk, nem tudom te igy csináltad-e vagy a "régi" módszerrel :D

Teljesen jól elbeszélgetünk, de amikor rákérdezek hogy legyen-e újabb randi akkor általában az a válasz hogy tök jó fej vagyok, de...és ilyenkor mindig jön valami kifogás. Vagy nagyon udvariasak akikkel találkoztam vagy tényleg jól érezték magukat a társaságomban, mert olyan nem volt aki vmi kamu kifogással lelépett volna, 1-2-3 órákat mindig elbeszélgettünk, nagy csöndek se voltak, szóval akkor tényleg úgy tűnt hogy jól alakul.

Én se tartom magam csúnyának. Nem vagyok egy Brad Pitt, de 10-ből 8 szerintem azt mondaná hogy jó pasi vagyok, csak hát inkább barátnak látnak mint férfinak valahogy mindig az van hogy nincs meg a közös nevező, csak ugye nem mondja el a lány hogy mi volt a baj, meg talán meg se leeht fogalmazni.

Bár nálam is volt már forditva hogy ott voltam egy tényleg szép lánnyal, jól elbeszélgettünk, de nem éreztem azt hogy többet szeretnék tőle.

2012. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tyler913 ***** válasza:

Abban igazad van,hogy valószínűleg nem a külsőd az oka a sikertelenségnek. Viszont nehéz megmondani,hogy mi lehet.

Lehet,hogy túl nyomulós vagy,túl needy,vagy éppen férfiatlanul viselkedsz. Lehet,hogy nem mersz eszkalálni,vagy épp ellenkezőleg,túl gyorsan akarsz haladni.Lehet,hogy túl sokat árulsz el magadról, vagy túl sokat kérdezel,és a lány vallatásnak érzi. Lehet,hogy nem jól választod meg a ruhádat,és igénytelennek tartanak,lehet,hogy rossz helyre viszed őket. Lehet,hogy túl lelkes vagy,vagy éppen nem érdeklődsz eléggé. Lehet,hogy túlságosan túlbecsülöd a lányt,és nagyon "aláfekszel", meg akarsz felelni neki,vagy éppen túl nagyképű és lekezelő vagy.


Ja,igen: hogy szoktak végződni a randik? Hogyan "sikkad el" a dolog?

2012. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Abban igazad van,hogy valószínűleg nem a külsőd az oka a sikertelenségnek. Viszont nehéz megmondani,hogy mi lehet.

Lehet,hogy túl nyomulós vagy,túl needy,vagy éppen férfiatlanul viselkedsz. Lehet,hogy nem mersz eszkalálni,vagy épp ellenkezőleg,túl gyorsan akarsz haladni.Lehet,hogy túl sokat árulsz el magadról, vagy túl sokat kérdezel,és a lány vallatásnak érzi. Lehet,hogy nem jól választod meg a ruhádat,és igénytelennek tartanak,lehet,hogy rossz helyre viszed őket. Lehet,hogy túl lelkes vagy,vagy éppen nem érdeklődsz eléggé. Lehet,hogy túlságosan túlbecsülöd a lányt,és nagyon "aláfekszel", meg akarsz felelni neki,vagy éppen túl nagyképű és lekezelő vagy. "


Hát ezeket most végiggondoltam.. Egyetlen állításnál ismertem magamra. Nem annyira tudom, hogyan vezessem át az egészet az ismerkedésből abba, hogy köztünk most szexualitás is van. Csak akkor kezdek el konkrétan "úgy" hozzáérni a nőhöz, és egyértelmű szexuális viselkedést tanúsítani, amikor már kétségtelenül látom, hogy ezt akarja. Túl nyomulósnak érezném magam másképp, bár lehet, hogy ezáltal meg túl visszafogott vagyok.

Általában úgy szokott elsikkadni, hogy

a, eset, a csaj második/harmadik randihívásnál mindig kitalál valami kifogást, aki meg kétszer ezt csinálja, és később nem keres magától, annak én nem futok utána

b, eset, én magam nem hívom többedik randira, mert valahogy nem érzem azt, hogy annyira érdekelném a csajt, és nem akarok olyat erőltetni, akivel nincs meg a szikra

2012. dec. 8. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!