Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vonjam fel egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam fel egy pasi figyelmét magamra, ugy hogy ne tünyek hüjének sem?

Figyelt kérdés
nekem bejön ő de nem vagyok benne biztos, hogy én is neki?? Ezért ugy érzem tennem kell valamit.

2012. dec. 7. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
járj be nyelvtan órára!
2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát... írásban ne nagyon próbálkozz inkább, esetleg szóban talán még van esélyed...
2012. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az első kettőre! Írj neki egy levelet, hogy szeretnéd ha korrepetálna. Tuti fel figyel rád :D
2012. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

a főoldalon már nagyon kíváncsi voltam, mi az a tünyek...

egyébként rájöttem, hogy nem az a fő baj, hogy valaki nem tud helyesen írni, hanem hogy miért nem tud? és mit csinál(t) tanulás helyett?

ha pasizik 13 éves kora óta, de a tanulást rühelli, akkor valszeg eléggé ostoba és tanulatlan lehet, tehát olyan pasit keressen, akinek csak a tömegnövelés meg a kockahas fontos, és akkor zsák a foltját, mindenki boldog

2012. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Te vanni Google fordító, hejtelenül' írni.
2012. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy, ez nálad képtelenség mivel alapból hülye vagy:D
2012. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
33%
ne hallgass rájuk,szerintem mindig mosolyogj rá, beszélgess vele gyakran légy a közelében Sok sikert!
2012. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kár a gőzért,nem fog menni.
2012. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Álj elé és mutasd meg neki a kis cickóidat tutira érteni fogja
2012. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
négyes: mert a fizikummal való foglalkozás minden esetben együtt jár a baromállat értelmi szinttel. Aki okos, az szarul néz ki, ugye?
2012. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!