Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOKNAK Ti milyen témákról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOKNAK Ti milyen témákról beszéltek szivesen egy fiúval?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

bármiről :)

ami tudom micsoda és ami érdekel meg hétköznapi dolgokról is..

2012. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Igazából a szex-ről.

Érdekes dolog ez, egy ideig be sem mertem magamnak vallani, de most van egy fiú, aki mindig szex-el kapcsolatban mond valamit, és nekem ez jó :D 16l

2012. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én bármiről, de ha tetszik, akkor leginkább a vele kapcsolatos dolgokról
2012. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. Válaszoló. Szexről mindenki szeret beszélni. De 16 éves csajok többnyire csak viháncolnak ha ez a téma, pirulnak, hozzászólni nem tudnak.:)

Szóval szerintem csajfüggő a szex, mint téma. Ha nem elég érett, inkább ne...

2012. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hülyén hangzik, de általában baromkodunk, sokat nevetünk, és nagyon jól elvagyunk. Vagy lelkizünk, vagy másokról beszélünk, vagy vitatkozunk valami, vagy a világ nagy kérdéseit tárgyaljuk meg. Ó, és a fiúknál elkerülhetetlen téma a szarás, már edzett vagyok, de néha sok.
2012. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akármilyen témáról, ami mindkettőnket érdekel. Nagyon szívesen elökörködök vele, de az a legjobb, ha ezen kívül komolyabb, engem (és nyilván őt is) érdeklő dolgokról is tudok vele beszélgetni. Irodalomról, kultúrákról, homoszexualitásról, akár tudományról, mai politikai eseményekről, akár, de pl nagyon szeretek szexről is beszélgetni. Semmilyen viháncolós pirulós dologra nem kell gondolni, hanem hogy pl mit gondolna, ha a barátnője ki akarná próbálni egy lánynál, vagy szereti e ezt vagy azt, mit gondol erről arról. Aztán bizonyos érettség felett baromkodás nélkül lehet ilyenekről beszélgetni.

21L

2012. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!