Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amiért nem vagyok testes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiért nem vagyok testes, magas, izmos kigyúrt állat folyton lenéznek a lányok és jól érzem, hogy aki testileg, fizikailag gyenge az egyáltalán nem kell a lányoknak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 16:22
1 2
 1/13 Traune ***** válasza:
nem igaz, rajtam van izmos végülis meg 180 magas vagyok de olyan az alkatom mint egy fogpiszkáló. el lehet törni mint egy ropit, mégsincs problémám a csajozással soha. magabiztosság, kisugárzás, és azért egy arc kell hozzá :)
2012. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A lányoknak azért nem kellesz, mert ilyen hülye kérdéseket írogatsz ki és úgy viselkedsz, mint egy nyavalygós puha p*cs. Akárhogy is nézel ki, 0 kisugárzással és férfiassággal maximum egy guppit tudsz elcsábítani...
2012. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Traune ***** válasza:
23%
előző kommentelő előtt fejet hajtok, oda tetted rendesen :D amúgy teljesen korrekt volt
2012. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Itt a mai provokatív-nyivákolós gumicsont.

Mindenkinek kellemes csámcsogast, aztán nyálat nem a szőnyegre folyatni!

2012. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm Traune! :)
2012. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
A lányoknak nem bivalyerős férfi kell, hanem határozott fellépésű. Ahhoz pedig nem izomra lesz szükséged, hanem gerincre.
2012. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor az a bajuk, hogy jó fiú vagyok.
2012. nov. 30. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem... Az a baj, hogy nyávogós vagy. Nyávogós puha p*cs nem egyenlő jó fiúval...
2012. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te nagy okos, szerinted én nyíltan nyavalygok lányok előtt, akikkel ismerkedem? Semmit sem tudnak arról, hogy mi van bennem, mit érzek. Ennek ellenére, egyből elutasítanak folyamatosan, ha bepróbálkozom lányoknál. Esélyt sem adnak arra 99%-aban, hogy megismerjenek, hol máshol is lenne lehetőségem nyavalyogni, mint ezena h.lye oldalon.
2012. nov. 30. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Sehol? Tudod mi a gondod, mi miatt nem vagy képes jól érezni magad, akkor változtass azon. Vagy fogadd el magad. Hidd el senki se akar maga mellé olyan pasit, akin látszik, hogy nincs rendben saját magával.
2012. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!