Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Alakult már ki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alakult már ki kapcsolatotok úgy, hogy az utcán szólított meg benneteket az illető pasi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi jópénz fejébe te is leszólíthatsz egy út mentén álló nőt és egy laza pár órád lesz vele.
2012. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de szerintem ilyen nem létezik. Az eddigi válaszokból arra következtettek hogy igazam van:)
2012. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de velem volt már. Illetve nem lett konkrét kapcsolat, de annak semmi köze nem volt ahhoz, hogy az utcán szólítottam le. Hetekig kavartunk, aztán máshogy alakult. De akár lehetett is volna belőle. Szóval nem kizárt dolog.
2012. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben, Igen!
2012. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az utcán szólított meg, de szerintem az én történetem is ebbe a kategóriába tartozik. :)


Egymás mellett álltunk kocsival, kereszteződésben a piros lámpánál, én a belső, ő(26) külső sávban volt. Rendszám alapján nyomozta ki, hogy ki vagyok..


21/N

2012. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj! Itt is csak a jó pasiknak van esélye, aki ronda, mint én az hiába próbálkozik ezzel az utcán vagy akárhol. Én is megpróbáltam egy éven át folyamatosan minden hétvégén és egy lánynak sem kellettem. Rájöttem, hogy a külső mindennél fontosabb a lányok szemeiben.
2012. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!