Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is vagytok úgy néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is vagytok úgy néha, hogy szenvedtek a magánytól, MÉGIS valami kéjes élvezetet éreztek emiatt? XD

Figyelt kérdés

Én tiszta happy vagyok. :P :) Sehol egy értelmes bige a környéken, a faluban. :) Városból származom, de rég itt élek. Kvázi desert. Na nem dessert. xD Hacsak nem mazochistalennék. ;) "Valahol" mégis röhögök és jól érzem magam. :) Neeem, nem szívok, nem döfök. :P Nuku alkesz. :)


Pénz szintén hiány, utazás télen autostoppal se nyerő nagyon... De megvagyok köszi. :D Azért tudnék kényeztetni valami értelmes cicát. :) Meg ő is engem. :P



2012. dec. 3. 21:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor mitől lesz jobb... szeretetlenül nem szeretnék rátok gondolni... :S Csak szeretettel. :)
2012. dec. 3. 23:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a baj :)

:((((((((((((

2012. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hanem? Monca.. mesélj. :) Ne pityeregj. :) Bár én mindjárt szunya. ;) De holnap olvaslak téged is!! :) Addig írd meg, ha jól esik. :)


Gondolom, avval, ha szeretettel gondolok rád, a párkapcsolati sikertelenséget juttatom eszedbe? Lehet, h ezt fájlalod? :) Látod, én már röhögök az érdemtelen sorsomon. :D Sokaknak a felszínes, sablonos ember kell, én meg -egyéniség lévén- mellőzve vagyok általában. :S Ez van, ezen kell röhögni. :)


Ne feledd: az nevet, aki utoljára nevet. ;)

ÉS EZ NEM kárörvendés. :) Érti, aki érti. ;)

2012. dec. 4. 00:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a bajom

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

Azt se tudom, hogy milyenek az emberek igazándiból :/

Csak már szerelmet akarok, mert széthasad a mellkasom a rossz érzéstől, hogy magányos vagyok :(

Nem volt ez nekem, csak úgy 3 hónapja kezdődött... :/

2012. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Oké, írok neked a linkelt kérdésedre, hogy ne itt offoljunk. :) Privit is írhatsz, ha jól esik. :)
2012. dec. 4. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!