Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol szerettek ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerettek ismerkedni, lányok? :D

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
búcsúba
2012. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fke ***** válasza:
Terhes vagy
2012. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában Ikea-ba meg Bauhaus-ba szoktam keresni az erős favágó férfijakat. főlleg azt szeretem amikor Cheewbakka szindrómája van... <3
2012. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom a munkahelyen ahol ki tudják elemezni az áldozat tűrőképességét és ingerküszöbét.
2012. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ám ha a 18-22 éves csibehusikat kérdezed... nos ha dugni akarnak szórakozóhelyen csak ki kell tenni az irányjelzőt és válogatni a jelöltek között ha pedig komoly kapcsolat párti akkor szórakozóhely szintén szóba jöhet azokat a lányokat kell keresni leegyszerűsítve akik nem ribancnak öltöztek. Ezen felül gyakori az egyetem rendezvényeken is plusz imádnak a könyvtárakban flörtölni ha tetszik egy srác szembe ülnek de legalábbis jól látható helyre ám paradoxon módon sosem túl közel. Ezenfelül érettebb komolyabb nők bármilyen kulturális rendezvényen kiállítás koncert színház stb ugyebár fontos a közös érdeklődés.. :) Nők rendkívül nagy hányada nem szeret idegenekkel random helyeken ismerkedni és a baráti körön ismeretségen keresztül próbálkoznak. Vannak akik visszahúzódóbbak és az interneten próbálkoznak amelynek meglehet az az előnye hogy már előre olyan emberek találkoznak akiknek közös az értékrendjük nézeteik hobbijaik. Azonban ott van az a pici veszélyfaktor hogy valaki arc nélkül el kezd vetíteni. Bármelyik fél természetesen. Plusz lányok egy része ezeket az oldalakat önbizalom megerősítésre is használja teszem azt kapcsolatban van és irkál sosem megy el randira. Férfiaknál meg köztudott hogy sokan csak szexre utaznak. Tehát az effajta ismerkedésnek is megvannak a buktatói de nem lehetetlen voltak már nagy egymás találások.


26/F


26/F

2012. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!