Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a randin előbb kézen fogva sétálnátok és utána csattanna el a csók?

Figyelt kérdés

zavarna titeket? Vagy nembánnátok, mert a végeredmény ugyanaz lenne?

kort is írjatok légyszíves



2012. dec. 2. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk így volt, és kicsit sem bántam :))))
2012. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Nem bánta a lány, én meg pláne. :)
2012. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én azért örülnék, ha előtte lesmárolna
2012. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a kérdést.Ciki ha valaki megfogja a kezed mielött megcsókolna?Szerintem fordítva sokkal normálisabb.Ha 1-2. randin mondjuk sétálni megyünk egy parkba csókoljam meg a lányt mielött megfognám a kezét?

Szerintem sokkal normálisabb az ha séta közben megfogom a lány kezét és ha helyzet úgy hozza akkor megpróbálhatóm megcsókolni, vagy mikor haza kísértem, elcsattanhat egy búcsu csók, de ha már a kezét sem engedi, hogy megfogjam, akkor megsem próbálom megcsókolni.Miért hagyná, hogy megcsókoljam, ha a kezét sem engedi megfogni.

A csók szerintem sokkal intimebb dolog, mint az, hogy megfogjuk egymás kezét.

2012. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért eddig hogy volt? fordítva. Előbb smároltok és csak utána fogod meg a kezét?? omg
2012. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 0821pontpont válasza:
Ez a termeszetes szamomra.. En nem is hagynam ugy, hogy csok, aztan : szia, ki is vagy? xddd szoval ertitek.. : ) L\15
2012. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi is elöbb kézenfogva járkáltunk, és csak utána csókolt meg, nekem ö az elsö, és mindent pont jól csinált, szóval nekem ez a természetes

bár lehet hogy másoknál nem...

2012. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát így a normális...
2012. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pali1977 ***** válasza:
Egy normális randin általában így szokott ez lenni :D
2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. 19l
2013. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!