Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján mondod azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján mondod azt egy pasira hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mi az amiből ezt következteted? És be szokott e jönni vagy sem? Mer én eddig akárkiről azt hittem, mindig kiderült ,h valójában csak a lányokat szereti. Ezek után csak arra mondom h az aki be is vallja nekem.


17/L


2012. dec. 2. 01:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na pont ez az, hogy ezek a cuki aranyos srácok akikkel én találkoztam , valójában mind heterók voltak. Pedig rengeteg ilyet ismerek. Általában a cuki pofájukkal pont ,h nagy nőcsábászok lesznek.

Ez egy rossz sztereotípia.

Egyetlen meleg srácot ismerek, de róla meg nem mondanám h az, teljesen tipikus pasi folyton meccset néz, kondizik, és férfiasan viselkedik. Ezért kérdem, h egyáltalán meg lehet e ezt állapítani vagy sem?

2012. dec. 2. 13:35
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a vicces, hogy mennyire sztereotípiákban gondolkodnak sokan a hozzászólók közül. Bár a melegek között több az a fajta meleg, akiről nem igazán mondható meg, hogy a férfiakat szereti, csak hát a feminin melegek sokkal feltűnőbb jelenségek és ezzel párosítják a dolgot. Az, hogy az olyan melegekről megtudod mondani, hogy meleg az még nem megérzés, szimplán látszik. De ilyenkor jöhet a bökkenő, hogy a sztereotípia szerint melegnek kellene lennie, de mégis a lányokat szereti. Szóval a legtöbb melegnél nem tudhatod pontosan, hogy meleg-e. Gyakran férfiasabb jelenségek, mint heteró társaik. Még, ha ez hihetetlennek és kényelmetlennek is tűnik.


23 meleg F.

2012. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!