Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján mondod azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján mondod azt egy pasira hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mi az amiből ezt következteted? És be szokott e jönni vagy sem? Mer én eddig akárkiről azt hittem, mindig kiderült ,h valójában csak a lányokat szereti. Ezek után csak arra mondom h az aki be is vallja nekem.


17/L


2012. dec. 2. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre rá lehet érezni, nem lehet megmagyarázni, hogy ebből meg abból látszik. Nekem 10/9 esetben mindig bejön.
2012. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre,hogy máshogy gesztikulálnak és általában mindig úgy állnak mint aki karót nyelt.
2012. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Akkor meleg egy pasi, ha nőies viselkedése van: mozgásán, beszédén, esetleg a ruházkodásán is lehet látni, hogy valami nem stimmel. Igen, valahogy meg lehet érezni.


Nézd meg a csajokat, hogyan beszélgetnek, kacarásznak egymással. Aztán nézd meg a fiúkat is. Teljesen más a mozgásuk, más a gesztikulálásuk, más a szóhasználat. Eldöntöd, hogy melyikhez hasonlít jobban és megvan a válasz.


43F

2012. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lila nyuszi ***** válasza:
Ha nem szeretne megrakni. ;D
2012. dec. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jól gondolod!


Mondani minden hülyeség alapján lehet, hiszen az, hogy b..zi vagy szinte mindennapos minősítéssé vált. Meleg az, aki annak vallja magát. Úgy is érez.

2012. dec. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

A b*zi fiúk általában:

-piperkőcek, gyakran többet tollászkodnak mint egy srác

-nőiesen gesztikulálnak

-affektálósan beszélnek

-keresztbe teszik a lábukat, amikor ülnek

-alapvetően van valami férfiatlan a kisugárzásukban. Még ha alapból helyes is, nem az fog eszedbe jutni róla nőként, hogy húú apám, de jó pasi, legszívesebben ráugranék, hanem hogy kis cuki/aranyos, de semmit nem mozgat meg bennem.

2012. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*bocsi: gyakran többet tollászkodnak mint egy lány
2012. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

12:09


Ez csak sztereotípia. A legtöbb meleg nem ilyen.

2012. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden sztereotípiának van alapja. Akikkel eddig találkoztam, mind ilyenek voltak...
2012. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13:12


Azokról tudtad csak, hogy melegek, mert látszott rajtuk.

2012. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!